ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25399 پست
:: ورودی گوگل امروز : 3 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۵/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبربه نقل ازروزنامه دیلی‌تلگراف، برای اولین بارازآغازبحران اوکراین واعزام جنگنده‌های انگلیسی به کشورهای منطقه «بالتیک»، سه فروند جنگنده «تایفون» نیروی هوایی انگلیس برای تقابل با یک بالگرد روس، برفرازدریای بالتیک به پروازدرآمدند.
بنا براعلام وزارت دفاع انگلیس، این جنگنده‌ها پس ازشناسایی یک پرنده ناشناس درنزدیکی مرزهای «لتونی»، به سمت آن به پروازدرآمده‌اند.این پرنده ناشناس، به احتمال فراوان یک بالگرد مدل «کا-۲۷» روسیه بوده که ازعرشه ناوهای این کشوربرفراز آب‌های بین‌المللی بالتیک به پروازدرآمده بوده، اما ازارسال علائم شناسایی خودداری کرده است.
بنا براعلام وزارت دفاع انگلیس، جنگنده‌های این کشورپس ازپروازبه سمت محل مورد نظر، یک بالگرد روس را مشاهده کرده‌اند که برعرشه یک ناو کلاس «استرگوچی» (steregushchy) فرود آمده است. لندن این تقابل را «دوستانه» توصیف کرده است.
ازدوهفته قبل و درپی تشدید تنش میان روسیه و کشورهای غربی، چندین عضو ناتو ازجمله انگلیس وفرانسه، جنگنده‌هایی را به کشورهای منطقه بالتیک اعزام کرده‌اند. هدف ازاعزام این جنگنده‌ها، حراست ازاین منطقه دربرابرتهدیدات خارجی اعلام شده است. سه کشور«لتونی»، «لیتوانی» و«استونی» کشورهای منطقه بالتیک هستند که همگی آن‌ها عضو ناتو هستند و درصورت مداخله روسیه کشورهای عضو مجبور به مداخله خواهند بود.

:: Information 385
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25302 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما