ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25790 پست
:: ورودی گوگل امروز : 5 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۷/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

خبرگزاری تسنیم: به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه(سانا)، سرژ سرکیسیان رئیس جمهوری ارمنستان از مقامات سوری به سبب اقداماتی که برای حمایت از ارامنه در منطقه کسب انجام می دهند، تشکر کرد.

اکثریت جمعیت منطقه کسب را ارامنه تشکیل می دهند که به سبب حملات گروههای مسلح مورد حمایت ترکیه مجبور به ترک این منطقه شده اند.

ارمنستان، تجاوزات نظامی ترکیه به منطقه کسب در استان لاذقیه سوریه را که سبب کوچ اجباری ساکنان این منطقه شده است، به شدت محکوم کرده است.

نمایندگان پارلمان ارمنستان در بیانیه ای اعلام کردند در نتیجه عملیات نظامی ترکیه در منطقه کسب سوریه، ساکنان ارمنی این منطقه مجبور شده اند منازل خود را ترک کنند و ما نمایندگان پارلمان ارمنستان، این اقدامات را نقض گروهی حقوق بشر قلمداد می کنیم.

در این بیانیه آمده است ما اقدامات نیروهای مسلح ترکیه را که چالش جدیدی برای عملیات کشتار جمعی سابق در حق ارامنه در خاورمیانه به شمار می رود، به شدت محکوم می کنیم.

نمایندگان پارلمان ارمنستان همچنین از مقامات سوریه و ترکیه خواسته اند درباره حوادث منطقه کسب تحقیق کنند.

در این بیانیه، نمایندگان ارمنی همچنین خواستار اعزام ناظران سازمان ملل متحد به این منطقه شده اند.

یک منبع نظامی سوری گفته بود ارتش ترکیه در اقدامی که تجاوز آشکاربه شمار می رود، یک جنگنده سوری را که در حال تعقیب گروههای تروریستی در داخل خاک سوریه بود، سرنگون کرد که این  اقدام بر ادامه حمایت دولت اردوغان از باندهای تروریستی مسلح تاکید می کند.

:: Information 386
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۵ فروردین ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25693 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما