ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25424 پست
:: ورودی گوگل امروز : 4 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۱/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

تماشای تلویزیون برای کودکان زیر دو سال
بسیاری از کارشناسان پزشکی و نوزادان از تماشای تلویزیون برای کودکان زیر دو سال جلوگیری می کنند. بدیهی است که تعامل مستقیم با یک نفر در هر روز بیش از نصف ساعت در مقابل تلویزیون برای هر کودک بسیار ارزشمند است. گاهی اوقات والدین مشغول وسوسه کردن بچه ها در مقابل یک ویدیو و یا نمایش تلویزیونی مورد علاقه هستند تا بتوانند کاری را برای ۳۰ دقیقه انجام دهند. اشکال واضح این رویکرد این است که والدین می توانند به راحتی به دام دامن زدن این زمان پخش تلویزیون بپردازند، تا اینکه قبل از آنکه بدانند، کودک تماشای دو ساعت تلویزیون یا فیلم ها را هر روز می کند. اکثر کارشناسان و والدین موافق هستند که تتماشای تلویزیون برای کودکان زیر دو سال ممکن است در رشد کودک مضر باشد.

تلویزیون برای کودکان زیر دو نفر برای یادگیری است
وقتی کودک شما اجازه می دهد که برنامه های تلویزیونی یا ویدئویی را مشاهده کند، خودتان را تا حد امکان جذب می کند تا باعث تحریک و رشد بیشتر برای کودک شود. در اینجا این است که چگونه:

نشستن نوزاد را در دامان خود مشاهده کنید و نمایش را با هم ببینید. به این ترتیب، کودک احساسات بیشتری نسبت به شما دارد.
نمایش نشان می دهد که با استفاده از موسیقی و آهنگ تا آنجا که ممکن است. آواز خواندن و پریدن همراه با کودک. بهتر است کودک صدای آواز خود را شنید و لبخند بزنید تا شخصیت های تلویزیونی را تماشا کنید.
حرکت کنید. ایستادن یا نشستن با کودک، بنابراین شما می توانید حرکت و رقص در اطراف موسیقی است. این به کودک کمک می کند به جای تلویزیون به شما بیشتر توجه کند.
به کاراکترها و تصاویری که  اشاره و برچسب گذاری کنید. برای مقایسه مقایسه کنید.
با کلیک کردن روی تصاویر روی peek-a-boo بازی کنید.
برای بچه های بزرگتر، برنامه هایی که از کودکان می خواهند برای پاسخ دادن با انتخاب یا پیدا کردن یک شی، یا تکرار عبارات و آواز خواندن بهتر از نمایش های غیر تعاملی باشند.
هنگامی که کودک را قبل از نمایش به کودک بی مراقب می گذرانید، با صحبت کردن با کودک در طول برنامه ارتباط برقرار کنید، آواز بخوانید و سؤال های کودک را درباره آنچه که می بینید بپرسید.

هر روز یک والدین نیاز به یک استراحت دارند. بسیاری از راه های دیگر برای نگه داشتن یک کودک مشغول از تلویزیون وجود دارد. در اینجا برخی از فعالیت های جایگزین که می توانید برای نگه داشتن کودک برای مدت زمان طولانی به جای استفاده از تماشای تلویزیون برای کودکان زیر دو سال استفاده کنید:

موسیقی نوزادان همیشه به تحریک بصری نیاز ندارند. گاهی اوقات موسیقی به تنهایی یک کودک را سرگرم می کند، به ویژه اگر شما آواز بخوانید تا کودک بتواند صدای شما را در اطراف خانه بشنود.
نوسانات کودک یک چرخش اتوماتیک اتوماتیک کودک مطمئنا بیشتر نوزادان را برای مدت زمان طولانی اشغال می کند.
موسیقی موبایل جنبش و موسیقی تلفن همراه بسیاری از نوزادان را جذب می کند. فلاش رنگ و چراغ نیز ممکن است کمک کند.

:: Information 39
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۱ اسفند ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25327 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما