ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25557 پست
:: ورودی گوگل امروز : 6 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۳/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

تمرین دایره‌ای

تمرین دایره‌ای مؤثرترین شیوه‌ی سوزاندن کالری و حفظ یک بدن شیک، بدون کمک گرفتن از یک وسیله‌ی تناسب‌ اندام کامل است. یک تمرین ۳۰ دقیقه‌ای در خانه با استفاده از تکنیک صحیح تمرین دایره‌ای می‌تواند موجب سوزاندن ادامه ‌دار کالری پس از تمرین شود، که می‌تواند متابولیسم شما را افزایش داده و شما را قادر می‌سازد تا چربی‌های بد شکل بدن را از بین ببرید. طبق گفته‌ی انجمن ورزشی آمریکا، یک دایره‌ی کاردیو محور شامل ۸ تا ۱۰ دقیقه ورزش است که به‌ صورت متوالی، با ۳۰ ثانیه استراحت در بین ست‌ها، انجام می‌شود. در خانه، حرکت پروانه‌ای، شنای سوئدی، پلانک، لانژ، زانو بلند درجا، کرانچ های شکم و دوی آهسته و درجا را انجام دهید. هر یک از این ورزش‌ها می‌توانند بدون کمک تجهیزات اضافی انجام شوند.

ورزش‌های پیشرفته

تمرین دایره‌ای باید به‌ عنوان اساس تمرین کاردیو محور شما در منزل باشد. با گذشت زمان، بدن شما به‌ طور طبیعی به میزان شدت ورزش‌های با استقامت بالا، مثل تمرین دایره‌ای عادت می‌کند. این شما را قادر می‌سازد تا انواع جدیدی از ورزش‌های پیشرفته، مثل راکت جامپ، را به تمرین خود اضافه کنید. برای شروع حرکت راکت جامپ طوری بایستید که پاها به ‌اندازه‌ی عرض باسن باز باشند، و پاها از قسمت زانو کمی خم‌ شده باشند. بالا بپرید و دست‌هایتان را مستقیماً به هوا بیندازید، درحالی‌ که کل بدنتان را کشش می‌دهید. به ‌آرامی روی پاهایتان فرود بیایید و ۱۰ تا ۱۵ مرتبه تکرار نمایید. این ورزش پلیومتریک عضلات پاها و مرکز بدن را درگیر می‌کند.

:: Information 240
تاریخ بروزرسانی : ۱۴ بهمن ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25460 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما