ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25430 پست
:: ورودی گوگل امروز : 3 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۲/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

تنفس در دوران بارداری

سیستم گردش خون مانند سیستم تنفسی فوق العاده کارآمد است و اطمینان حاصل می کند که هر دو شما و کودک شما خون اضافی اکسیژن دریافت می کنند.

ظرفیت ریه شما افزایش می یابد، و شما در واقع می توانید چند سانتی متر را به اندازه قفس سینه خود اضافه کنید. در حالی که ممکن است متوجه شوید که در حین بارداری کمی سریعتر نفس می کشید، ممکن است متوجه نباشید که در طول هر نفس، بیشتر نفس می کشید، نفس کشیدن و نفس کشیدن.

در حین بارداری شما ممکن است احساس تنفس کنید. این احساسات نفس کشیدن در دوران بارداری به این معنا نیست که شما یا کودک شما کمبود اکسیژن داشته باشد. این فقط به این معنی است که اتاق های کمتری برای گسترش ریه ها وجود دارد و بدن شما کمی تشدید می کند.

اغلب اوقات شما حتی متوجه نمی شوید که عمیق تر نفس می کشید، اما گاهی اوقات شما ممکن است خود را در معرض آسم قرار دهید، به همین دلیل است که بدن شما به شما یک نفس کشیدن عمیق می بخشد.

:: Information 35
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۲۲ اسفند ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25333 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما