ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25424 پست
:: ورودی گوگل امروز : 21 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۱/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران با اشاره به اینکه بیش از ۴ هزار اصله نهال در طوفان کنده شد گفت: طوفان هیچگونه ارتباط علمی با زلزله ندارد.

احمد صادقی درباره آماده‌باش ستاد مدیریت بحران شهر تهران به دلیل طوفان احتمالی اظهار داشت: هواشناسی هشدارهای لازم را برای طوفان امروز به دستگاه‌های ذیربط داده است و بر اساس هشدار هواشناسی آمادگی لازم را برای مقابله با طوفان احتمالی داد.

وی ادامه داد: هواشناسی با توجه به اینکه در طوفان گذشته به دلیل عدم اعلام قبلی مورد فشار قرار گرفت به همین دلیل اگر حالت ۱۰۰ درصدی نیز برای طوفان نداشته باشیم باز هم هشدار می‌دهد تا در صورت بحران کمتر مورد هجمه قرار بگیرد.

صادقی خاطر نشان کرد: ستاد مدیریت بحران از روز دوشنبه در شهر تهران تشکیل و تا بعدازظهر امروز در حالت آماده‌باش قرار دارد.

رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران در پاسخ به پرسش مبنی بر اینکه آیا طوفان به فعال شدن گسل‌های تهران مرتبط است گفت: این موضوع مبنای علمی ندارد و بهترین کارشناسان در ستاد مدیریت بحران فعال هستند که اعلام کرده‌اند این طوفان ارتباطی با فعال شدن گسل‌های تهران ندارد.

وی افزود: این که تهران زلزله‌خیز است و احتمال فعال شدن گسل‌ها نیز وجود دارد طبیعی است ولی اینکه قبل از زلزله طوفان بیاید هیچ ارتباط علمی ندارد.

صادقی خاطر نشان کرد: در طوفان روز دوشنبه هفته گذشته بیش از ۴ هزار اصله نهال کنده شد و حدود ۷ هزار مامور خدمات شهری در سطح شهر تهران در حال خدمت‌رسانی بودند به نحوی که ۲ ساعت بعد از طوفان هیچ مشکلی در سطح شهر تهران برای تردد نداشتیم.

:: Information 425
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۱۴ خرداد ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25327 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما