ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25659 پست
:: ورودی گوگل امروز : 4 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

تسنیم:صبح امروز محسنی‌اژه‌ای در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی حاضر شد و به سوال برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی در زمینه برخورد با مفسدان و یقه‌سفیدان پاسخ داد.

دادستان کل کشور در بخشی از سخنان خود در زمینه قاطعیت دستگاه قضایی برای برخورد با تمام عوامل و مرتبطان بروز فساد ۳ هزار میلیارد تومانی به برخورد با افرادی اشاره کرده بود که سابقه حضور در دستگاه قضایی را هم داشته‌اند. اما این اظهارات محسنی‌اژه‌ای از سوی برخی رسانه‌ها به گونه‌ای منعکس شده است که گویا این افراد در زمان ارتکاب جرم در قوه قضاییه دارای مسئولیت بوده‌اند.

سخنگوی قوه‌قضاییه با اشتباه دانستن این خبر عنوان کرد: بنده در جلسه امروز هم اعلام کردم که این افراد که سابقه حضور در دستگاه قضایی کشور را داشته‌اند، در زمان ارتکاب این جرم، هیچ سمت و مسئولیتی در قوه‌قضاییه نداشته و از دستگاه قضایی منفک شده بودند.

وی ادامه داد: بنده این موضوع را در جلسه امروز مجلس اعلام کردم اما گویا برخی دوستان رسانه‌ای کم‌لطفی کرده‌اند.

:: Information 317
تاریخ بروزرسانی : ۱ خرداد ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25562 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما