ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25796 پست
:: ورودی گوگل امروز : 0 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، تهیه پیش‌نویس توافق نهایی در دور بعدی مذاکرات وین آغاز می شود.

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا گفت: گام بعدی در این مذاکرات تهیه پیش‌نویس است که پیش تر اعلام کرده‌ام در دور بعدی صورت خواهد گرفت.

جین ساکی افزود: این مسلم است که تهیه پیش‌نویس توافق نهایی  فوری و ساده نیست و زمان بیشتری خواهد برد.

 

 سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، با اشاره به اینکه دیدار دوجانبه بین تیم‌های مذاکره کننده ایرانی و آمریکایی به‌ریاست وندی شرمن و عباس عراقچی در حدود یک ساعت و نیم به طول انجامید، گفت: دیپلمات‌ها درباره دو چیز بحث کردند، مسائل هسته‌ای یکی از آنها بود.

وی با ادعای حضور شماری از اتباع کشورش در بازداشتگاه های ایران، افزود: مسئله دوم، شهروندان آمریکایی و نگرانی ما درباره حکمتی، کشیش عابدینی، و رابرت لوینسون بود که همه آنها باید به کشورشان بازگردند، درباره این دو موضوع بحث شد.

وی همچنین در تشریح سومین دور مذاکرات هسته‌ای گفت: تیم مذاکره کننده ما بحث‌های ماهوی خود را درباره تمام مسائلی که باید بخشی از توافق جامع باشند، ادامه دادند.

این مذاکرات عمیق بوده و چشم‌اندازهای مهمی برای ما درباره مهمترین و بزرگ‌ترین اختلاف های چالش‌برانگیز که باید به آنها پرداخته شود، ترسیم کردند.

سخنگوی وزارت  امور خارجه آمریکا درباره دور بعدی مذاکرات هسته‌ای بین ایران و ۱+۵ در وین، پایتخت اتریش، گفت: در حال حاضر، نمی‌دانیم آیا می‌توانیم در پایان دادن به این اختلاف ها موفق باشیم یا نه. از دید من، [در بیانیه تیم مذاکره کننده آمریکایی در پایان مذاکرات وین ۳] بر این نکته تاکید شده بود و ما مانند دیگر طرف‌ ها متعهد به این کار هستیم.

وی افزود: «از همان ابتدا، شرمن و دیگرانی که مذاکرات را رهبری می‌ کردند، اعلام کردند دو اصل از اهمیت زیادی برخوردار است، اول اینکه تا درباره همه‌چیز توافق نشود درباره هیچ‌چیز توافق نشده است و دوم اینکه تا زمان توافق همه طرفین، روی هیچ‌چیز توافق نخواهد شد، زیرا اتحاد بین گروه ۱+۵ بسیار مهم است».

ساکی افزود: گام بعدی در این مذاکرات، تهیه پیش‌ نویس است که پیش تر اعلام کرده‌ ام که در دور بعدی صورت خواهد گرفت.
 

گروه ۱+۵ و ایران، بار دیگر در سطح مدیران کل سیاسی در ۱۳ می [۲۳ اردیبهشت] دیدار می کنند.

:: Information 404
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۲۲ فروردین ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25699 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما