ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25551 پست
:: ورودی گوگل امروز : 3 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۱/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، اقدام مزبوحانه و تروریستی گروهک جیش العدل، وابسته به وهابیون و تحت حمایت برخی کشورهای حوزه خلیج فارس، باعث شهرت و مطرح شدن نام این گروه در رسانه های غربی – عربی پشتیبان القاعده شده و اسم صلاح الدین فاروقی، سرکرده جیش العدل در کنار نام فرماندهان گروه های تروریستی اعزامی به سوریه و عراق قرار گرفته است.

سرکرده پاکستانی جیش العدل

این تروریست ها پس از تکرار نامشان در رسانه ها به علت انزجار عمومی از اقدام بزدلانه و تروریستی ربودن سربازان بلوچ و نیز پس از انتشار مصاحبه های سرکرده و اعضایشان در رسانه های حامیان خود، از جمله شبکه ماهواره ای وصال، العربیه، الجزیره و بی بی سی، بیش از پیش دچار توهم شده اند و در صفحه اینترنتی خود تاکید کرده اند با عملیات آنها، حکومت ایران در وضعیت حساس و شکننده قرار گرفته و در آستانه فروپاشی است.

رسانه های پشتیبان تروریست های تکفیری

* رسانه های مورد اعتماد  تریبون تروریست ها در صفحه اینترنتی جیش العدل


تروریست های جیش العدل همچنین پس از اعلام خبر اعدام یکی از مرزبانان ربوده شده، شروط خود برای آزادی سربازان را تکرار کرده و خواهان آن شده اند که ایران از حمایت سوریه و لبنان و عراق دست بردارد و ضمن منحل کردن حزب الله، تمام زندانیان سیستان و بلوچستان، خوزستان، کردستان، آذربایجان و سایر نقاط ایران را آزاد کند.

لازم به ذکر است حتی سازمان ملل و امریکا و اروپا نیز، باوجود ادعاهای مکرر، چنین درخواست هایی ندارند و در بهترین شرایط، مذاکره درباره برنامه هسته ای را بزرگترین موفقیت خود می دانند.

نماینده القاعده در ایران

* بعد از سوریه، نوبت ایران است. تصویر خلیفه و امیر جیش که از دست پرورده های وهابیت در پاکستان است و قصد دارد با کمک افرادش در ایران، همه جا را آزاد کند.

سایر تکفیری های وابسته به وهابیون نیز، ضمن تبریک گفتن به فرمانده جیش العدل، وعده داده اند بزودی بلوچستان و سایر نقاط ایران به سرزمین های تحت خلافت القاعده خواهد پیوست.

جیش العدل و تلاش برای آزادی کردستان و خوزستان و خراسان

* قرار است این جیش علاوه بر بلوچستان، جاهای دیگری را نیز همانند سوریه و عراق و افغانستان آزاد کند.

 

بلافاصله پس از انتشار این شعرها، دعوا بر سر بلوچستان شروع شد و عده ای آن را متعلق به بلوچستان پاکستان، عده ای متعلق به اعراب خلیج فارس و عده ای نیز آن را بخشی از خلیج عمان دانستند.

توطئه برای بلوچستان ایران

 

برخی چهره های معروف در ایران که ادعای روشنفکری دارند، معتقدند هیچ توطئه ای در کار نیست و اعضای جیش که سربازان را ربوده اند، فقط کمی عصبی و خشمگین هستند و آنها را به آرامش فرا می خوانند.

 

:: Information 393
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۸ فروردین ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25454 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما