ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25424 پست
:: ورودی گوگل امروز : 5 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۱/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

خبرگزاری ایرنا: «اسحاق جهانگیری» عصر امروز (دوشنبه) در همایش ملی تجلیل از نخبگان علمی و فرهنگی ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر در سالن شهید بهشتی نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، افزود: با شعار نمی شود با فساد مبارزه کرد؛ با شعار تنها می شود به رقیب سیاسی خود اتهام زد و ما نشان خواهیم داد که در عمل با فساد مبارزه می کنیم و اهل شعار نیستیم.

وی ادامه داد: امروز فساد مثل خوره به جان نظام افتاده است و مردم می بینند که یک نفر ۹۰۰۰ میلیارد تومان از پول کشور را به جیب می زند.

جهانگیری تصریح کرد: مردم می بینند که در میادین مشترک گازی و نفتی میلیاردها دلار از منابع مان را کشورهای دیگر می برند؛ مردم از مدیرانشان انتظار ندارند که ببینند کشورهای دیگر حقشان را می برند و آنها نظاره گر باشند و بگویند چون آدم های خوبی هستیم باید طور دیگری عمل کنیم.

جهانگیری افزود: قبل از مسوولیت جدید، نامه ای به یکی از بزرگان نوشتم و گفتم که فلان کشورها – که در آن نامه اسم برده بودم- دارند در کشور ما پول خرج می کنند که پروژه ها به بهره برداری نرسد؛ نحوه خرج کردن پول آنها به این گونه بوده که گاهی مدیری را بدنام می کنند و گاهی سنگ اندازی می کنند

:: Information 289
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25327 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما