ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25424 پست
:: ورودی گوگل امروز : 15 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۱/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

برترین ها: در هفته شو ملی که چند روز پیش در استانبول ترکیه برگزار شد، به طور تصادفی گربه ای به روی دفیله رفت و توجه همگان را به خود جلب کرد.

در اواسط شو، زمانی که مدل ها به روی دفیله راه می رفتند، ناگهان گربه ای به روی سن پرید و همانجا نشست. در حالی که مدل ها در رفت و آمد بودند و لباس های تن شان را به نمایش می گذاشتند، گربه به تمییز کردن خودش مشغول بود. او چند بار حتی سعی کرد که با مدل هایی که از کنارش رد می شدند، بازی کند و لباس های آنها را بگیرد. این گربه حتی بلند شد و مانند دیگر مانکن ها مسیر دفیله را تا انتها طی کرد و در مقابل دوربین عکاسان ایستاد و ژست گرفت.

هنوز مشخص نیست که این گربه از کجا و چگونه به این مراسم راه پیدا کرده اما هر چه بوده، اتفاق جالبی را در هفته های شو مد و فشن رقم زد. زمانی که از دیزاینر این شو «Hakki Ali» در مورد این گربه سوال کردند، او در جواب گفت: «به نظر می رسد که این گربه توانایی ورود به دنیای مد و فشن را دارد. از کجا معلوم، شاید او در آینده ای نزدیک، یکی از مدل های ما شد.»

ویدیو: حضور تصادفی یک گربه در فشن شو استانبولدر صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

:: Information 66
تاریخ بروزرسانی : ۹ آبان ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25327 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما