ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25424 پست
:: ورودی گوگل امروز : 4 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۱/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

به گزارش  خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران ، در ادامه شصت و سومین جلسه علنی از چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران بررسی طرح یک فوریت الزام شهرداری تهران به تملک خانه میراث موسوم به بوشهری ها در خیابان لاله زار واقع در محدوده ۱۲ شهرداری تهران و نامگذاری آن به نام خانه خلیج فارس در دستور کار اعضا قرار گرفت.

براساس  این گزارش احمد حکمی پور با اشاره به اینکه در تهران ۹ هزار بنای تاریخی وجود دارد ، گفت: ما در تهران بیش از ۹هزار بنای تاریخی داریم که ۳۶۰ بنا از ارزشمندترین آنها احصا شده به همین دلیل باید در تملک این خانه‌ها اولویت بندی را مشخص کرد و همچنین بودجه شهرداری برای آن روشن شود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: برخی از این بناها نظیر همین خانه بوشهریها که معین التجار سازنده آن است نیازی به تملک شهرداری نیست و برخی از خیرین بوشهری نیز برای تملک اعلام آمادگی کرده‌اند.

قناعتی دیگر عضو شورای اسلامی شهر تهران در ادامه این بحث اظهار داشت: نامگذاری این خانه به نام  خلیج فارس ظلمی به خلیج فارس است و میبایست بهتر از اینها خلیج فارس را گرامی داشت و همچنین این قبیل حرفها می‌تواند برای همسایگان این املاک مزاحمت ایجاد کندو همچنین بودجه اضافی را به شهرداری تحمیل کند و همچنین پیشنهاد می‌دهم ابتدا این طرح در کمیسیون تخصصی روی آن کار شود.
دنیا مالی دیگر عضو شورای اسلامی شهر تهران در ادامه جریان بررسی این طرح  گفت: باید کلیه املاک ارزشمند، تاریخی وخانه‌های بزرگان را مشخص واولویت بندی کرد و نحوه تملک و حفاظت از آنها را نیز در برنامه پنج ساله مشخص کنیم ،در نهایت این طرح با ۱۷ رأی به تصویب اعضای شورای شهر رسید.

*تغییر نام دانشگاه خوارزمی به دانشگاه معلم

در ادامه جلسه امروز شورای شهر بررسی طرح یک فوریت الزام شهرداری تهران به کمک به بازسازی ومرمت بنای تاریخی دانشگاه خوارزمی و پیشنهاد تغییر نام آن به دانشگاه معلم در دستور کار اعضا قرار گرفت.

اقبال شاکری در خصوص این تغییر نام گفت: تغییرنام مکرر این دانشگاه تنها باعث برهم خوردن سوابق تحصیلی دانشجویان می‌شود چرا که پیش از این نیز این دانشگاه از نام تربیت معلم به نام خوارزمی یک بار تغییر پیدا کرده است.

وی ادامه داد: به وزارت علوم پیشنهاد می‌کنم به جای تغییرنام این دانشگاه ، دانشگاه دیگری با نام معلم تاسیس کنند و درحال حاضر نیز دانشگاهی با نام وعنوان فرهنگیان داریم که به نظرم این تغییر نام ضرورتی ندارد ، در نهایت این طرح با ۱۹ رای به تصویب اعضا رسید./مه

انتهای پیام/

:: Information 504
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25327 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما