ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25675 پست
:: ورودی گوگل امروز : 4 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۱/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،منابع آگاه میدانی سوریه افشا کردند، درچارچوب توافقنامه حمص،امضا شده بین ارتش سوریه وگروه‌های مسلحی که درکوی‌های قدیمی شهرحمص مستقر بودند، شماری از افسران سعودی، قطری و ترک که از سرکردهای بسیار مهم شماری از گروه‌های مسلح این منطقه از شهر حمص به شمار می‌آمدند، نیز ازمنطقه خارج شدند.
بنابراظهاراین منابع تعداد عناصر مسلحی که به دفعات ازکوی‌های قدیمی حمص خارج شدند، ۲۲۰۰ نفربودند که درمیان آنها سرکردگان بسیارمهم گروه‌های مسلحی مشاهده می‌شدند که دارای تابعیت‌های مختلف منطقه‌ای بودند.
این منابع تاکید کردند: به همین دلیل بود که برخی ازکشورهای منطقه درامضای توافقنامه حمص قدیم مشارکت و اجرای آن را تسریع کردند تا به این طریق از این افسران حمایت وپیش از سقوط حمص و اسارت آنها به دست ارتش سوریه هرچه سریع‌تر ازاین منطقه خارج شوند.
بنابراظهار این منابع درمیان این افسران غیرسوری ۶ افسرسعودی، ۴ افسرقطری وشماری افسر ترک مشاهده می‌شدند و برخی ازآنها دارای رتبه‌های ارشد و بلند پایه بودند.
این درحالی است که تاکید شده درمیان کشته‌های عملیات‌های ارتش سوریه در کوی‌های قدیمی شهر حمص نیروهای امنیتی قطری وسعودی وابسته به دستگاه‌های اطلاعاتی وامنیتی این کشورها نیز مشاهده می‌شدند و دوحه و ریاض تلاش بسیاری کردند تا اجساد آنها را از دمشق بازپس گیرند.
همچنین این منابع میدانی سوری افشا کردند که عناصر مسلحی که از کوی‌های قدیمی شهر خارج شدند، با خود مقدار زیادی طلا و اموال مردمی را خارج کردند که طی غارت منازل، بانک‌ها و مراکز تجاری این منطقه آنها را به دست آورده بودند و این جدای ازغارت و سرقت برخی از آثار تاریخی و باستانی این بخش ازشهر حمص است.

منبع : فارس

:: Information 385
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25578 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما