ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25536 پست
:: ورودی گوگل امروز : 4 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

مراحل گرفتن وام اوراق حق تقدم تسهیلات مسکن

گام اول، مدارک تان را جمع کنید

شناسنامه و کارت ملی خود را همیشه دم دست بگذارید. در گرفتن وام اوراق حق تقدم لازم است. در میان مدارک لازم، داشتن اصل شناسنامه، اصل کارت ملی و یک شماره حساب بانکی به جز بانک مسکن الزامی است.

گام دوم: مشخصات خانه مورد نظر را با بانک مسکن چک کنید

وقتی که برای خرید خانه ای اراده می کنید، باید این ملاحظه را داشته باشید که بانک مسکن تنها به میزان سقف ۸۰ درصد قیمت خانه مورد نظرتان وام می دهد. یعنی اگر بخواهید ۷۰ میلیون وام بگیرید نمی توانید خانه ای را با قیمت ۸۰ میلیون تومان به بانک معرفی کنید. برای این کار باید قیمت خانه حداقل ۸۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان باشد. پس همین اول کار به بانک مسکن اطلاع بدهید تا مشکلی در آینده به وجود نیاید.

گام سوم: کد معاملاتی بگیرید

الان باید به دنبال یک کد معاملاتی بورس باشید. ممکن است قبلا از یک کارگزاری بورس، کد معاملاتی دریافت کرده باشید. به این ترتیب کارتان خیلی راحت تر است اما ممکن است این کد را نداشته باشید. بنابراین سه راه پیش روی شماست.

می توانید همین اول کاری به بانک مسکن مراجعه کنید. بانک مسکن هم می تواند برای تان کد معاملاتی بورس تهیه کند اما این کار زمان بر است چون خود شعبه بانک مسکن هم باید به کارگزاری این بانک بگوید تا برای شما کد معاملاتی صادر کند. بنابراین زمان از دست می رود.

گزینه دوم پیدا کردن یک کارگزاری بانک مسکن است که شاید سخت باشد. بانک مسکن سه کارگزاری در تهران دارد. این شعبه ها در خیابان سهروردی، میدان آرژانتین و خیابان طالقانی واقع است. کارگزاری های این بانک در شهرهای کرج، مشهد، رشت، تبریز و اصفهان نیز واقع هستند اما شاید دسترسی به کارگزاری بانک مسکن سخت باشد. به هر حال هیچ الزامی وجود ندارد که حتما به کارگزاری بانک مسکن مراجعه کنید. بنابراین می توانید به هر کارگزاری که مجوز فعالیت در فرابورس هم دارند مراجعه کنید. تعداد این کارگزاری ها بسیار زیاد است و به بیش از ۱۰۰ کارگزاری می رسند. مراحل گرفتن کد معاملاتی از یک کارگزاری حدود ۴۸ تا ۷۲ ساعت طول می کشد.

:: Information 515
تاریخ بروزرسانی : ۳ مرداد ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25439 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما