ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25532 پست
:: ورودی گوگل امروز : 2 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۷/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

در سال۹۶ نیز ۲۲۵ هزار و ۱۶۵ مزاحمت تلفنی در اورژانس ثبت شد که به طور میانگین روزانه ۶۲۵ تماس تلفنی مزاحمت بود. معاون عملیات اورژانس تهران از مردی خبر داده بود که در یک روز ۱۷۰ بار مزاحم اورژانس شده بود و او را شناسایی کرده بودند. این مرد بعد از هر تماسی که با اوررژانس می گرفت یا داخل گوشی فوت می کرد و یا اینکه اصلا حرف نمی زد. فراهانی همچنین از مزاحمت تلفنی کودکان برای اورژانس هم خبر داده بود که این تماس ها در غفلت یا نبود والدین انجام گرفته است. صحبت های فراهانی در حالی مطرح می‌شود که مزاحمان سمج و حرفه ای اورژانس شناسایی شده و به مراجع قضایی تحویل داده می شوند.

مردم باید حقوق شهروندی را بدانند

درباره تمام مزاحمان تلفنی که با اورژانس یا آتش نشانی به قصد مزاحمت تماس می گیرند، نمی شود به همین راحتی قضاوت کرد که همه شان متهم هستند. مثلا مردی ۶۰ ساله یا جوانی که در خانه است و مدام با اورژانس تماس می گیرد، شاید نیاز به مشاوره روانی داشته باشد اما راهش را بلد نباشدیا اینکه او نتوانسته ظلمی که در جامعه به او شده، به نوعی تخلیه کند و این طور خشمش را بروز می دهد. این موضوعی است که نیره توکلی، جامعه‌شناس در گفت و گو ب ا «قانون» مطرح می کند.

:: Information 168
تاریخ بروزرسانی : ۸ بهمن ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25435 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما