ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25789 پست
:: ورودی گوگل امروز : 6 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۶/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

ژنرال بازنشسته طراحی شده است، همان فردی که اکنون به یک قهرمان ضد انقلاب بخاطر مقاومت مسلحانه در مقابل دولت منتخب، تبدیل شده است. همزمان، ایالات متحده تحریم‌هایی را علیه روسیه تحمیل کرد و حتی تهدید تشدید درگیری نظامی در پاسخ به حمله کرملین به کریمه را هم اعلام کرده است.

کودتای اوکراین به رهبری نئو فاشیست‌های ضد روسی و با تلاش ۵ میلیارد دلاری ایالات متحده برنامه ریزی شده است . همچنین بسیاری از ایستگاه های نظامی ایالات متحده و متحدان آن نزدیک به روسیه واقع شده‌اند ، و هر عضو بلوک شرق سابق در حال حاضر از اعضای ناتو می‌باشند.

آنچه مسلم است این که وزارت خارجه آمریکا در برخورد سیاسی با ولادیمیر پوتین، نوریگا، میلوسویچ، چاوز، اسد و .. سیاست‌هایی در خور تامل داشته است چراکه آنها در مسیر خلاف منافع آمریکا حرکت کرده‌اند، اما در خصوص برخی دیکتاتوری‌ها مانند ساموزا، سوهارتو، دیم، ساویمبی، موبوتو و دیگران … تا زمانی که وفادار و تامین کننده منافع آنها بوده‌اند، سر سختانه وارد عمل نشدند. (!) 

اگر تنها سیاست‌ها و رفتارهای جنگی ۱۴ سال گذشته آمریکا و جنایت‌هایی که از طریق تأمین منابع مالی، تسلیحات و حمایت دیپلماتیک از حکومت های دست نشانده و طرفدار امپرالیسم غربی ، را در نظر بگیریم، خود ایالات متحده مستحق‌ترین کشور برای “تحریم” بین المللی خواهد بود.

:: Information 381
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۸ فروردین ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25692 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما