ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25557 پست
:: ورودی گوگل امروز : 6 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۳/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

بله، این موارد از سوی سازمان غذا و دارو مورد پایش قرار می گیرد، اما در شبکه های مجازی این موضوع قابل پیگیری نیست. برای بسیاری از متولیان امر این سوال به صورت جدی وجود دارد که این دارو کجا تهیه شده و از کجا وارد می شود؟ دارو از چه مواد اولیه ای تشکیل شده است؟ دارو چه ترکیباتی دارد؟ آیا از کیفیت لازم برخوردار است یا اینکه در مورد کیفیت دارو تردید وجود دارد. آیا دارو تقلبی است یا اصل است؟ این دارو عوارض دارد یا خیر؟ آیا دارو در شرایط مناسب نگهداری می شود؟ آیا تاریخ مصرف آن گذشته است یا هنوز زمان مصرف دارد؟ اگر این نکات مورد توجه قرار نگیرد و دارو مصرف شود، سلامت مردم به خطر خواهدافتاد.
 
با توجه به اینکه تمایل مردم برای خرید دارو از این سایت ها افزایش زیادی پیدا کرده است، چطور می توان مانع فعالیت این سایت ها شد. به فرض شما یک سایت را مسدود کردید، بلافاصله سایت دیگری راه اندازی شده و آن رویکرد بار دیگر تکرار خواهدشد؟

این موضوع را در یک فرآیند باید مورد توجه قرار داد. در گام نخست باید جلوی ورود کالای قاچاق گرفته شود. در بسیاری از موارد شاهد این هستیم که دارو قاچاق نیست اما از شبکه رسمی خارج شده و در این سایت ها به فروش می رسد. به همین دلیل بستن چند کانال و برخورد با عوامل آن کارساز نیست بلکه باید عوامل دیگر هم در این فرآیند مورد توجه قرار داد. در این صورت برخورد با این سایت ها موفقیت آمیز است.

:: Information 181
تاریخ بروزرسانی : ۳ آذر ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25460 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما