ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25547 پست
:: ورودی گوگل امروز : 6 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۱/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

درمان اگزما در نوزادان، کودکان نوپا و کودکان سالمند
۱۳ ماهه شما اکنون برای یک ماه از فرمول استفاده شده است و شیر را از فنجان شیرین خود لذت می برد. شما متوجه شدید بثورات قرمز و برجسته در مکان های مختلف در اطراف بدن پراکنده شده است. او گاهی آن را خراشیده، که به نظر می رسد آن را حتی بدتر.

اگزما چگونه درمان می شود؟
۵ نوع از پیشگیری و درمان اگزما در کودکان وجود دارد:
اجتناب از پوست خشک – مرطوب، مرطوب، مرطوب! این تنها مهمترین گام در به حداقل رساندن اگزما کودک شما است. این را نادیده نگیرید – این بخش مهمی از درمان اگزمای کودک نو و کودک است. این باید بخشی از روال روزانه شما با فرزند شما باشد:
حمام گرم لوقا – آب گرم می تواند پوست را خشک کند. اجازه دهید کودک شما در حمام بخوابد و بخوابد. اجازه ندهید او را در آب صابون بخورید. به نظر می رسید که حمام مکرر اگزما کودک را بدتر می کرد. حالا ما می دانیم که حمام های Luke-warm اجازه می دهد آب به داخل پوست خیس شود.
حوله به آرامی با سوزاندن پوست. خیس نکنید
از صابون ساده استفاده نکنید – صابون پوست را خشک می کند، حتی صابون بچه مایع.
استفاده از یک صابون مرطوب کننده بدون عطر – Dove unscented کار می کند بسیار خوب است. Cetaphil پاک کننده است که همچنین بدون صابون و خوب برای اگزما است.
لوسیون مرطوب کننده روزانه – این بسیار مهم است. دو تا چهار بار در روز، لوسیون مرطوب کننده یا کرم را به کل بدن، به ویژه در مناطق آسیب دیده اعمال کنید. برخی از مارک های خوب عبارتند از Aquaphor، Eucerin، یا لوسیون Keri. یک زمان خوب برای اعمال این درست است پس از حمام – آن را در رطوبت قفل شده است.
اجتناب از تحریک کننده های پوست – دومین عامل مهم پیشگیری از اگزما است.
لباس پنبه بهترین است. اجتناب از پشم و مواد مصنوعی؛ آنها می توانند سایش بیشتری داشته و باعث تحریک پوست شوند.
از ورق های پنبه ای و پتو های نرم و پنبه استفاده کنید.
قبل از پوشیدن آنها لباس های جدید را بشویید – این کار هرگونه مواد شیمیایی را از فرآیند تولید خارج می کند.
از لوسیون های معطر و عطر استفاده نکنید.
از حمام حباب استفاده نکنید.
مواد شوینده شستشو – از مواد شوینده خنک و ملایم مانند Dreft، Snow Ivory یا All Clear استفاده کنید. مواد شوینده مایع بهتر شستشو می دهند.
دوششششششششششش کن تا تمام مواد شوینده را بیرون بیاورید.
دوش یا حمام پس از اینکه فرزندتان در چمن بازی کند یا در ورزش هایی که او را عرق می کند، بازی کند.
حفظ رطوبت ۲۵-۴۰ درصد در خانه شما. خرید یک رطوبت سنج. در طول ماه های زمستان خشک، از یک مرطوب کننده در خانه خود استفاده کنید. در طول ماه های گرم تابستان، تهویه مطبوع می تواند رطوبت پایدار را حفظ کند.
لوسیون نرم کننده – استفاده از پوستی که پوست شما را تحریک نمی کند. PABA رایگان است بهتر است.
اجتناب از عوامل آلرژی
آلرژی غذایی – اگر کودک شما آلرژی غذایی داشته باشد، آنها نقش مهمی در ایجاد اگزما کودکان خواهند داشت. مشکل این است که شما ممکن است بدانید که آیا فرزند شما دارای آلرژی غذایی است یا خیر، و آیا او غذاهای آلرژیک دارد؟ خوشبختانه، شش غذای معمول وجود دارد که تقریبا ۹۰ درصد مواد غذای آلرژیک ممکن را تشکیل می دهند. این شیر، تخم مرغ، سویا، بادام زمینی، ماهی و گندم است. هر ۶ غذا را از ۲ تا ۳ هفته حذف کنید. اگر کاهش قابل ملاحظه ای از زخم های اگزما را مشاهده کنید، سپس هر یک از مواد غذایی را مجددا معرفی کنید تا مشخص شود که آلرژی ایجاد می کند.
آلرژی های محیطی – این شامل گرد و غبار، قالب، حیوانات خانگی، و آلرژی های فصلی در فضای باز مانند گرده. این آلرژی های محیطی بیشتر به علت آلرژی بینی و آسم بیشتر از اگزما است. با این حال، آنها می توانند به اگزما کمک کنند. شناسایی و جلوگیری از این آلرژی ها یک فرایند بسیار پیچیده است.

:: Information 42
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۱۹ دی ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25450 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما