ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25659 پست
:: ورودی گوگل امروز : 4 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

درمان سردرد در دوران بارداری
سعی کنید این آسان بر روی کودک و آسان بر روی بدن خود کمک می کند تا برای سردرد در دوران بارداری.

۱٫ ماساژ سر
دروغ در یک سطح راحت و همسر یا دوستان خود را ماساژ سایت درد در یک حرکت دایره ای، به اندازه کافی قوی است که سردرد در طول بارداری پوست بر روی جمجمه حرکت می کند.

سعی کنید موقعیت های مختلف مانند لمس کردن با همسر خود را زانو زدن در پشت سر خود و یا نشستن در صندلی با فرد ماساژ ایستاده بالای شما. اگر اغلب در طول حاملگی سردرد دارید بیش از یک مزاحمت است، با یک ماساژ درمانگر آشنا شوید که با فشارهای فشار برای ماساژ معمای و گردن آشنا است.

قرار ملاقات مشاوره ای را که در آن شما و همسرتان می توانند یاد بگیرند که چگونه از این تکنیک های ماساژ خود استفاده کنید. (در حالی که می توانید سعی کنید ماساژ سر خود را روی خود انجام دهید، ممکن است کار نکنید؛ اگر کار خود را انجام می دهید، کاملا راحت نیستید)

۲٫ تیرکشیدن ناگهانی
هورمون های بارداری می تواند باعث انسداد سینوسی شود، که به نوبه خود ممکن است از طریق اتاق های ضعیف تهویه، بیش از حد و یا خسته کننده، به خصوص در ماه های زمستان، تشدید شود. یک بخار چهره ای را که در فروشگاه زیبایی و فروشگاه های بزرگ موجود است، امتحان کنید.

برای لذت بردن از حمام بخار صورت خود، بخار را بر روی یک میز قرار دهید و به جلو بیافتید، در حالی که چهره خود را به داخل یا نزدیک قیف بخار بیست دقیقه بگذارید، آرنج خود را ببندید. گوش دادن به موسیقی و یا نمایش تلویزیونی مورد علاقه در حالی که سوزش سوزن خود را به گذر زمان کمک می کند، بنابراین شما نمی شود وسوسه به قطع آن کوتاه است.

۳٫ یک ذهن پاک و چشم بسته
همانطور که بیماران مبتلا به میگرن به شما می گویند، خط اول سردرد در دوران بارداری در اتاق تاریک و آرام دراز است. سعی کنید تکنیک های آرامش و تصویری تصویری که ممکن است در کلاس زایمان یاد گرفته اید.

اگر از تمام اقدامات پیشگیرانه بالا و داروهای خانگی خسته شده اید و هنوز سردرد دارید، مشکلی است، با داروهای سردرد مشورت کنید که در هنگام بارداری ایمن هستند. در این نوشتار، گاه به گاه استفاده از استامینوفن برای  سردرد در دوران بارداری ایمن می شود، اما استفاده مداوم از دوزهای بالا باعث نمی شود.

داروهای محبوب میگرن، به ویژه افرادی که حاوی پروتئین هستند، در حین بارداری ایمن نیستند. قبل از مصرف داروها برای سردرد هنگام حاملگی، با پزشک خود مشورت کنید. او می تواند به شما توصیه کند که شما می توانید با خیال راحت و چه کسی نتوانید.

:: Information 42
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۱۲ اسفند ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25562 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما