ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25802 پست
:: ورودی گوگل امروز : 2 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۹/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

اخبار حوادث،درگیری خونین بین راننده‌ها در‌ شهرک سینای اردبیل: در دو درگیری شدیدی که بین راننده‌ها در شهرک سینا اردبیل به وجود آمد‌ حضور پلیس سبب شد تا این درگیری‌ها به سختی و با تلاش نیروهای انتظامی به پایان برسد.

درگیری،راننده‌ها،اردبیل

به گزارش ایران مطلب به نقل از خبرگذاری فارس، این درگیری‌‌ها که همراه با چماق، قمه و قداره و ضرب و جرح عده‌ای همراه بود سبب شکسته شدن شیشه‌های برخی از مغازه‌ها و پنچری لاستیک خودروهایی شد که هر دو طرف بی‌مهابا با حمله به یکدیگر و خودروهای موجود در محل حسابی از خجالت هم در آمدند.

به دنبال این درگیری شدید تعدادی از اهالی شهرک سینا با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته و با حضور نیروهای انتظامی و پلیس این درگیری بالاخره تمام شد اما خسارتی را به همراه داشت که به هر دو طرف دعوا و درگیری وارد شد.

گفته می‌شود دلیل اصلی آغاز این درگیری راهبندان عده‌ای از خودروها در شهرک سینا بوده که با اعتراض طرف‌های مقابل نسبت به حضور اراذل و اوباش معترض بودند که زمینه این درگیری و دعوای گسترده فراهم شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، نیروی انتظامی استان اردبیل نیز با تایید این نزاع و درگیری اعلام کرد که به زودی علل و عوامل این حادثه اعلام و با مسببان برخورد خواهد شد.

:: Information 506
موضوع : اخبار سایت
تاریخ بروزرسانی : ۲ مرداد ۱۳۹۴
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25705 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما