ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25420 پست
:: ورودی گوگل امروز : 4 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۰/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

اخبارحوادث،در حسرت زندگی زن خدمتکار: نگاه زیر چشمی و لبخندهای معنی دار”معین” مرا دردام یک عشق احساسی انداخت و فکرم را حسابی مشغول کرد.
 پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان یزد – ما با هم دردانشگاه درس می خواندیم و بالاخره پس از قول و قرارهای عاشقانه، او که ادعا می کرد بدون من می میرد به خواستگاری ام آمد و با رضایت خانواده ام پس از طی رسم و رسومات معمول عقد و ازدواج کردیم .

به گزارش ایران مطلب به نقل از قدس آنلاین، از همان روزهای اول رفتار و حرکات معین، مرا عذاب می داد، درخانواده شوهرم، بین محرم و نامحرم حریمی وجود نداشت و آنها با پوشش بسیار نامناسب جلوی همدیگر ظاهر می شدند و حرکات زننده ای هم داشتند. به عنوان مثال چند بار پسرخاله اش شوخی های زشت و شرم آوری با دو خواهرشوهرم کرد و دراین باره معین را درجریان گذاشتم.

اما او می گفت : درخانواده ما هیچ کس نیت پلیدی ندارد و تو آدم خوبی نیستی که این افکار به ذهنت خطور می کند!

 روزهای خیلی سختی را می گذراندم و متاسفانه زرق و برق زندگی خانوادگی شوهرم همه ایراد های آنها را پوشانده بود و پدر و مادرم نیزجلوی دوست و آشنا همیشه از وضعیت مالی و زندگی خانواده دامادشان تعریف و تمجید می کردند.

مدتی گذشت و یک روز متوجه شدم “معین” با دختر یکی از اقوام شان ارتباط تلفنی دارد، این موضوع ضربه روحی سختی به من زد و وقتی از او توضیح خواستم با زبانی چرب و نرم عذرخواهی کرد و قسم خورد که خودش را اصلاح کند.

 دو سال گذشت و خدا دختری به ما داد که اسمش را “هلن” گذاشتیم ولی متاسفانه همسرم هیچ تعهدی به زندگی زناشویی مان نشان نمی داد و تمام هوش و حواسش معطوف زنان غریبه شده بود، با این رفتار و حرکات شریک بی وفای زندگی ام،عذاب می کشیدم و بارها با او صحبت کردم تا دست از بوالهوسی و چشم چرانی بردارد اما بی فایده بود !

 چند سال بعد فهمیدم شوهرم با زن جوانی به نام “لیدا” رابطه مخفیانه دارد،سر این مسئله با هم درگیر شدیم و زمانی که با گریه و التماس از آن زن خواستم از زندگی ام بیرون برود او ادعا کرد: که به واسطه زن دیگری با شوهرم آشنا شده است.

 دیگر تحمل این وضعیت برایم خیلی سخت بود به همین خاطردرخواست طلاق دادم و مصمم هستم از این مرد بی مسئولیت و بی غیرت جدا شوم.

زن جوان که برای اخذ مشاوره به دایره اجتماعی کلانتری…. مراجعه کرده بود افزود:

 فکر می کردم چون همسرم وضعیت اقتصادی خوبی دارد و تحصیل کرده است زندگی موفقی خواهم داشت اما واقعیت این است که چه مرد و چه زن باید غیرت دینی و اخلاقی داشته باشند، من در زندگی، بهترین خانه، بهترین خودرو و اسباب و اثاثیه شیک و مجللی داشتم اما همیشه حسرت زندگی زنی را می خوردم که برای انجام کارهای منزل به خانه ما می آمد و زندگی ساده و باصفایی دارد.

در پایان به همه دختران و پسران جوان توصیه می کنم: تحقیقات کامل و مشاوره قبل از ازدواج را مد نظر داشته باشند و کسی را به عنوان شریک زندگی انتخاب کنند که از نظر فرهنگی و اعتقادی هم سطح و نزدیک هم باشند.

:: Information 364
موضوع : اخبار سایت
تاریخ بروزرسانی : ۲۷ تیر ۱۳۹۴
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25323 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما