ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25424 پست
:: ورودی گوگل امروز : 5 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۱/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

ایران مطلب : سرهنگ محرابی، صبح امروز از عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ برای دستگیری یک شرور در محدوده پیروزی خبر داد و گفت: این متهم به جرم عربده کشی و ایجاد نزاع و درگیری تحت تعقیب بود که با تلاش ماموران پایگاه ششم بازداشت شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، سرهنگ علیرضا محرابی، رییس پلیس امنیت عمومی پایتخت، از عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ برای دستگیری یک شرور در محدوده پیروزی خبر داد و گفت:” این متهم به جرم عربده کشی و ایجاد نزاع و درگیری تحت تعقیب بود که با تلاش ماموران پایگاه ششم بازداشت شد.
 
این مقام انتظامی در تشریح خبر فوق گفت: با شکایت های ارایه شده از سوی شهروندان در خصوص اقدامات مجرمانه یکی از اراذل و اوباش محدوده پیروزی و پاسدار گمنام پرونده ای از سوی بازپرسی شعبه چهارم دادسرای ناحیه ۱۴ شهید محلاتی به ماموران پایگاه ششم این یگان ارجاع شد و ماموران اقدامات خود را در این خصوص آغاز کردند.
 
وی افزود: در تحقیقات انجام شده از سوی ماموران مشخص شد که این متهم “ع” نام دارد و یکی از اراذل و اوباش سطح ۲ محدوده مذکور می باشد که با مدتی پیش با ایجاد درگیری و نزاع ضمن بر هم زدن آرامش شهروندان و نظم عمومی، اقدام به ضرب و جرح تعدادی از شهروندان کرده است.
 
سرهنگ محرابی بیان داشت: در تحقیقات بعدی مخفیگاه متهم که پس از درگیری به آنجا فرار کرده و پنهان شده بود در محدوده ابوذر شناسایی شده و ماموران پایگاه ششم این یگان موفق شدند در عملیاتی ضربتی این متهم را در مخفیگاه خود بازداشت و برای تحقیقات به پلیس امنیت منتقل کنند.
 
رییس پلیس امنیت عمومی پایتخت تصریح کرد: متهم در بازجویی های انجام شده به ایجاد درگیری و نزاع در محدوده های جنوب و شرق تهران، زورگیری، حمل سلاح سرد و برهم زدن نظم عمومی اعتراف کرده و پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قضایی در اختیار بازپرسی شعبه چهارم دادسرای ناحیه ۱۴ شهید محلاتی قرار گرفت.

منبع : باشگاه خبرنگاران

:: Information 363
موضوع : اخبار سایت
تاریخ بروزرسانی : ۱۳ شهریور ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25327 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما