ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25808 پست
:: ورودی گوگل امروز : 7 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۰/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

۱- وضعیت نشستن نامناسب

وضعیت درست قسمت تحتانی کمرتان باید انحنای کمی به سمت داخل داشته باشد که لوردوسیس نامیده می شود. وقتی خمیده می نشینید، این منحنی لوردوسیس صاف شده یا حتی به سمت بیرون و در جهت عکس می شود. این منحنی به سمت داخل در ستون فقرات باعث افزایش فشار در دیسک های گیرنده شوک شده و ایجاد جابجایی در این دیسک ها کرده و در نهایت منجر به درد در ناحیه کمر می شوند. فیزیوتراپ شما می تواند به شما نحوه صحیح نشستن را آموزش بدهد تا درد را کاهش داده ، از بین ببرد یا از ایجاد درد جلوگیری کند.

۲- خم شدن مداوم

اگر زمان زیادی را به انجام کارهای تکراری که نیاز به خم شدن دارند بگذارید، می توانید فشار روی دیسک ها را افزایش داده و این موضوع در کمر شما ایجاد درد می کند. خم شدن روی زانو برای از بین بردن فشار زیادی از روی کمرتان می تواند به کاهش درد کمک شایانی بکند.

:: Information 215
تاریخ بروزرسانی : ۱۲ بهمن ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25711 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما