ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25416 پست
:: ورودی گوگل امروز : 22 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۹/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حسن روحانی دردیداررئیس قوه قضائیه عراق با بیان این‌که ملت عراق همواره به دلیل نزدیکی‌های تاریخی‏، دینی و مذهبی ملتی دوست و برادر برای ایران بوده است، گفت: امیدوارم در دولت آینده عراق نیز روابط دو کشور صمیمی‌تر از قبل به سوی همکاری‌های متنوع‌ تروگسترده‌تربه پیش برود.
روحانی اظهارامیدواری کرد که سفرهای مقامات دوکشور وازجمله سفررئیس دستگاه قضایی عراق باعث ارتقای هرچه بیشتر سطح و گستره همکاری‌ها و تعاملات دو کشورشود.
رئیس جمهوردرادامه اظهارکرد: خوشحالیم درشرایطی که تروریست‌ها می‌خواستند فضای عراق را ناآرام جلوه دهند، مردم و دولت عراق گامی شجاعانه برداشته و پاسخ قاطعانه‌ای به بدخواهان و دشمنان منافع خود داده و نشان دادند که تحت تاثیر تهدیدات آنها قرارنمی‌گیرند.
وی با بیان اینکه تروریسم به معضلی فراگیر برای منطقه تبدیل شده است، تصریح کرد:همه ملت‌ها و دولت‌ها باید دست به دست هم دهند تا ثبات وامنیت را درمنطقه نهادینه کرده واجازه ندهند دشمنان آنان که قصد دارند فعالیت تروریست‌ها را ناشی ازاختلافات قومی جلوه دهند درتحقق نیات خود موفق شوند.
رئیس جمهورفعالیت‌های تروریستی درمنطقه و مقابله ملت‌ها با آنها را در واقع جنگ بین طرفداران صلح و تروریست‌ها برشمرد وگفت: مردم و ملت‌های منطقه ازاقوام ومذاهب مختلف قرن‌ها همزیستی مسالمت‌آمیزداشته‌اند و نباید اجازه داد دشمنان فعالیت تروریست‌ها دراین منطقه را به تفرقه و جنگ تاریخی قومیتی تبدیل کنند.
مدحت محمود رئیس قوه قضاییه عراق نیزدراین دیداربا قدردانی ازتبریک دکترروحانی برای برگزاری انتخابات پارلمانی کشورش اظهار کرد: ایفای نقش مثبت جمهوری اسلامی ایران درحفظ وارتقای صلح‏، ثبات وامنیت منطقه مایه خوشحالی ملت عراق است.
رئیس قوه قضاییه عراق با اشاره به ناکامی تروریست‌ها در ممانعت از برگزاری انتخابات پارلمانی عراق تصریح کرد: انتخابات اخیر گواه آشکاری از تمایل مردم عراق به دمکراسی، بدون قربانی کردن ارزش‌های دینی دیرین بود و نشان داد که تناقضی بین اسلام و دمکراسی نیست.

:: Information 338
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25319 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما