ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25536 پست
:: ورودی گوگل امروز : 3 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

ایران مطلب : مایک پسر جوانی است که چندین سال با یک غاز دوست است. دوستی آن دو انقدر عمیق و باورنکردنی است که حتی برایش یک حساب شخصی اینستاگرام ساخته است. پسر جوان چندین سال است که بطور عجیب و باورنکردنی با یک غاز دوست است و رابطه بسیار نزدیکی با آن قرار کرده است. یک غاز با یک مرد چند سال است رابطه ای دوستی برقرار کرده است که بین هیچ حیوان و انسانی به صورت طبیعی شکل نمی گیرد. مایک جیوانجی دو سال پیش یک غاز را هنگامی که در حال غرق شدن در آب بود، نجات داد و حالا کایل، غاز ۱۰ پوندی کانادایی بهترین دوست مایک به حساب می آید.
 
کایل مایک را در هر جایی که می رود همراهی می کند و به دنبال او می رود و اغلب اوقات هم با هم به دریاچه اوسوگو در اورگون، ایالتی در آمریکا می روند. گفتنی است مایک حتی برای بهترین دوست خود یک حساب شخصی اینستاگرام هم ساخته است.

:: Information 254
موضوع : اخبار سایت
تاریخ بروزرسانی : ۲۵ شهریور ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25439 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما