ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25796 پست
:: ورودی گوگل امروز : 9 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

دکتر علی کربلایی خانی-فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی عمل بینی یکی از رایج‌ترین جراحی‌هایی است که امروزه به‌خصوص در کشور ما انجام می‌شود. با این حال خیلی از افراد تنها و تنها به ظاهر و شکل نهایی بینی توجه دارند و مسائل دیگر برای‌شان از اهمیت کمتری برخوردار است. اما تنها پزشک و نحوه جراحی تضمین‌کننده رضایت مطلوب از نتیجه عمل نیستند و غیر از این دو مورد کلیدی موارد دیگر هم باید رعایت شود. در ادامه در‌مورد همه نکاتی که باید قبل و از بعد از جراحی بدانیم، صحبت می‌کنیم.

دکتر علی کربلایی خانی-فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی 
– آسپرین و داروهای مشابه آن مانند پروفن دست‌ کم دو هفته پیش از عمل نباید مصرف شوند زیرا تمایل به خونریزی را افزایش می‌دهند.
– در صورت سرماخوردگی ویروسی لازم است عمل جراحی به مدت چند هفته به تعویق بیفتد.
– هدف هر عمل زیبایی بهبود بخشیدن به وضع ظاهری است نه رسیدن به زیبایی کامل و مطلق.
– دو هفته قبل و بعد از عمل جراحی نباید سیگار کشید.
– ۸ساعت قبل از عمل نباید چیزی خورد.
– چسبندگی‌های داخل بینی
– باقی ماندن انحراف تیغه بینی
– تنگی سوراخ‌های بینی حائز اهمیت است که بیماران به هیچ وجه به جراح خود برای کوچک کردن پره‌ها یا سوراخ‌های بینی اصرار نکنند.
– تنگی دریچه داخلی بینی از وخیم‌ترین عوارض تنفسی جراحی‌های بینی است و به‌طور معمول بر اثر برداشتن بیش از حد بافت‌ها و غضروف‌های بینی ایجاد می‌شود. حین جراحی پلاستیک بینی باید دقت زیادی از جانب جراح اعمال شود تا حمایت ایجاد شده به‌وسیله این غضروف‌ها تضعیف شود.

– بینی زینی شکل بر اثر برداشته شدن بیش از حد قوز استخوانی یا غضروفی
– انحراف قسمت استخوانی یا غضروفی بینی به‌علت اصلاح نشدن کامل تیغه داخلی بینی، جداشدگی قسمت استخوانی و غضروفی
تمام نکات ذکر شده حائز‌اهمیت است اما مراقبت‌های بعد از عمل جراحی بینی هم تاثیر بسزایی دارد که این بخش برعهده بیمار است و باید تمام نکات را با دقت انجام و رعایت کند. به عنوان مثال خونریزی می‌تواند یکی از عوارضی باشد که بیمار طی مراقبت نکردن بعد از عمل دچار آن شود.
– باریک شدن بیش از حد نوک بینی و افتادگی نوک بینی، تشخیص دقیق، ارزیابی های کامل پیش از عمل انتخاب صحیح بیمار داوطلب جراحی پلاستیک به وسیله جراح و انتخاب دقیق جراح به‌وسیله بیمار، از عواملی هستند که یا اتکا به آنها می‌توان احتمال بروز پیشامدهای نامطلوب جراحی پلاستیک بینی را تا حد زیادی کاست.

۱-بیمارانی که فقط از بزرگی شکم و پهلوها شکایت دارند: این افراد کاندید لیپوساکشن یا  لیزرلیپولیز هستند.
لاغری با لیپوماتیک

لاغری با لیپوماتیک یک راه سریع و موثر برای برداشتن چربی هایی است که پیش از این قادر به از بین بردن آن نبوده اید. به کمک لیپوماتیک چربی های تجمع یافته در نواحی مختلف مانند پهلو و ران ها و شکم و کفل ها را می توان از بین برد.

البته از بین بردن چربی ها در روش لیپوماتیک به معنای سوزاندن چربی ها نیست، عبارت برداشتن چربی برای لیپوماتیک مناسب تر است، زیرا لیپوماتیک با قدرتی که دارد مانع از سوختن چربی ها می شود و در واقع بافت و سلول های چربی را بدون کوچکترین آسیب از زیر پوست بیرون می کشد. به همین دلیل است که یک مزیت بسیار فوق العاده را به متقاضیان ارائه می نماید و آن هم تزریق چربی بیرون کشیده شده در سایر نواحی بدن مانند صورت و باسن است.

در همه عمل‌های جراحی لیفت سینه و سفت کردن سینه شکاف‌های کوچک در سینه‌ها با استفاده از تکنیک‌های مختلف ایجاد می‌شود. امروزه جراحان برای انجام عمل جراحی رفع افتادگی سینه معمولاً از تکنیک‌های ایجاد شکاف در هاله دور سینه(آرئول) و برش‌های عمودی(vertical sling) استفاده می‌کنند تا به‌ این‌ ترتیب نتایج حاصل از درمان بالا بردن سینه را بهبود بخشیده و احتمال باقی ماندن جای زخم پس از درمان را حداقل نمایند. در این حالت تکنیک انتخاب شده برای جراحی لیفت سینه بستگی به عوامل زیر دارد:

  • آناتومی فعلی سینه بیمار
  • اهداف موردنظر بیمار
  • مقدار لیفت موردنیاز برای سینه
  • قابلیت ارتجاع پوست سینه

برای انجام عمل جراحی لیفت سینه از بی‌هوشی عمومی استفاده می‌شود. به‌ این‌ ترتیب بیمار در طول فرآیند درمان خواب است و هیچ‌گونه ناراحتی احساس نمی‌کند. این روش درمانی در اتاق عمل و با شرایط کاملاً استریل انجام می‌شود تا به‌ این‌ ترتیب بتوان ریسک ایجاد عفونت را حداقل کرد. پس‌ از اینکه شکاف‌های لازم در سینه‌های بیمار ایجاد شد، جراح با دقت زیاد محل قرارگیری بافت سینه را اصلاح می‌کند تا به‌ این‌ ترتیب یک ظاهر رو به بالا و حجیم‌تر برای سینه‌های بیمار ایجاد نماید. هنگامی‌که عمل جراحی لیفت و بالا کشیدن سینه کامل شد، بیمار به اتاق ریکاوری منتقل‌ شده و وضعیت وی به‌طور دقیق تحت نظارت قرار می‌گیرد و پس از تشخیص پزشک، بیمار می‌تواند با کمک یک همراه به خانه بازگردد(در این شرایط نباید خود بیمار رانندگی کند). تشخیص ظاهر جدید ایجاد شده برای سینه‌ها به خاطر ورم و التهاب ایجادشده پس از عمل جراحی به زمان نیاز دارد، اما زمانی که سینه‌ها به‌طور کامل بهبود پیدا کنند، نتایج نهایی حاصل از درمان برای بیمار قابل‌ مشاهده خواهد بود.

دکتر علی کربلایی خانی-فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با جراحی زیبایی پلک چشمان زیبا داشته باشید!

البته پف پلک ها همیشه ناشی از افزایش سن نیست، بلکه در مواردی پف پلک ها یکی از علائم بیماری های متابولیکی مثل کم کاری یا پرکاری تیروئید است. بدیهی است در چنین حالتی به جای اصلاح پف پلک با جراحی زیبایی، باید بیماری متابولیکی را درمان کرد.
دکتر علی کربلایی خانی-فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی اگر چین و چروک پلک بالا زیاد باشد، پوست اضافه بر روی مژه ها می افتد و میدان دید محیطی فرد را محدود می کند. قسمت بالایی و خارجی میدان دید بیشتر از سایر قسمت ها تحت تاثیر قرار می گیرد. این محدودیت دید ممکن است به هنگام مطالعه و رانندگی مزاحمت ایجاد کند. بدیهی است که انجام بلفاروپلاستی”جراحی زیبایی پلک” در چنین فردی، علاوه بر اینکه وضعیت چشم ها و پلک های وی را زیباتر می کند، محدودیت میدان بینایی وی رانیز برطرف می کند.
دکتر علی کربلایی خانی-فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی 
 

تماس مستقیم

دکتر علی کربلایی خانیدکتر علی کربلایی خانیدکتر علی کربلایی خانی
دکتر علی کربلایی خانیآدرس: تهران، ونک، ولیعصر به سمت جنوب، ساختمان پزشکان ۲۵۸۸, بالای داروخانه دکتر فخرایی، طبقه اول واحد ۲ دکتر علی کربلایی خانیآدرس: کرج، چهارراه طالقانی, بالاتر از اداره پست به سمت میدان شهدا, جنب داروخانه اهورا , ساختمان امید , طبقه اول, واحد ۱۰۶  دکتر علی کربلایی خانی 

:: Information 239
تاریخ بروزرسانی : ۲۴ مهر ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25699 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما