ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25256 پست
:: ورودی گوگل امروز : 2 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۷/۰۳/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

احمدی نژاد و ادامه تلاش برای هزینه‌کرد از رهبری!

 آنچه روایت می شود چنین است که محمود احمدی نژاد بعد از یک سال پیگیری، توانسته است وقت ملاقاتی از دفتر رهبر معظم انقلاب بگیرد و با ایشان ملاقات کند.  طبق آنچه برای اولین بار حجه الاسلام امیری فر (امام جماعت نهاد ریاست جمهوری در دولت قبل) و مهدی فضائلی، مدیرعامل پیشین فارس اعلام و افرادی مانند باهنر و رسایی به تصریح و تلویح آن را تأیید کردند، رهبری در این دیدار اعلام کرده اند که کاندیداتوری احمدی نژاد به صلاح او و کشور نیست.

 از این رو، باید بار دیگر در صداقت و و لایتمداری شخصی به نام محمود احمدی نژاد تردید کرد (هر چند که بسیاری، از تردید نیز گذشته اند و به این امر یقین دارند).

این که رهبری و رئیس جمهور سابق یک کشور، جلسه محرمانه ای داشته باشند و فرد دوم، بعد از بیرون آمدن از جلسه، محتوای جلسه محرمانه را در بوق و کرنا کند، آیا معنایی جز این دارد که او می خواهد همچنان از رهبری هزینه کند؟

 صورت مسأله خیلی ساده است: احمدی نژاد نزد رهبری رفته و نظر ایشان را درباره کاندیداتوری اش جویا شده و رهبری هم جواب داداه اند که به صلاح نیست.

 اگر احمدی نژاد نزد ایشان نمی رفت، طبیعتاً چنین جوابی نیز نمی گرفت و کاندیداتوری احتمالی اش روند عادی خود را طی می کرد زیرا روش رهبری هرگز این نبوده است که رأساً کسی را از ورود به انتخابات منع یا بدان امر کند. ولی وقتی کسی نظر می خواهد، ایشان هم مانند هر انسان دیگری، نظرشان را می گویند.

بنا بر این، چه لزومی داشته است فردی که ۸ سال رئیس جمهور کشور بوده و قاعدتاً باید آداب جلسه را بداند، بعد از جلسه خصوصی، محتوای آن را فاش کند و برای جایگاه رهبری، ایجاد هزینه نماید.

 ایجاد هزینه از آن جهت که بهانه به دست بعضی ها می دهد که بگویند این رهبری است که تعیین می کند چه کسی بیاید و چه کسی نیاید؛ حال آن که انصافاً باید گفت که چنین نیست و رهبری در هیچ دوره ای کسی را امر یا نهی نکرده اند و فقط اگر کسی نظرشان را خواسته، صرفاً نظرشان را به طور خصوصی به خود آن فرد گفته اند. شاهدش نیز حضور افراد متعددی در انتخابات است که قطعاً رهبری بر روی آنها نظر چندان مساعدی نداشته اند.

احمدی نژاد برای هزارمین بار ثابت کرد، نه تنها یک مدیر خوب برای اداره کشور نیست، بلکه پایبند ولایت فقیه و جریان ارزشی نیز نیست و برای پیشبرد اهداف سیاسی اش، حتی از هزینه‌کرد از رهبری نیز ابایی ندارد چرا که اگر در آن جلسه رهبری موافقت می کردند، احمدی نژاد احیاناً آن را حمل بر تأیید خود می کرد و می کوشید با بلیت رهبری وارد انتخابات شود و حال که موافقتی در کار نیست، می کوشد حتی هزینه نیامدنش را نیز به جایگاه رهبری نظام تحمیل کند!

و نهایتاً جمله ای با رئیس جمهور سابق:

آقای احمدی نژاد!

ایران، نظام جمهوری اسلامی ایران، مردم و رهبری و نیز منافع ملی، بسیار مهم تر از تمایل شما برای رئیس جمهور شدن تان است. شما هر گلی بلد بودید، در آن ۸ سال به سر کشور زدید.


منبع: عصر ایران

:: Information 299
موضوع : اخبار سایت
تاریخ بروزرسانی : ۵ مهر ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25159 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما