ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25551 پست
:: ورودی گوگل امروز : 5 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۱/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه، از جمله معدود سیاستمدارانی است که تلفن همراه ندارد.

وی تنها در سفرها و در صورت لزوم، برای پاسخ گویی به تماس های فوری، از تلفن همراه همراهانش استفاده می کند، اما شخصا چنین وسیله ای ندارد.

این مسئله تاجایی رسانه ای شد که برخی از رسانه ها به نقل از نزدیکان پوتین ادعا کردند او تاکنون پیامک ارسال نکرده و روش این کار را نیز بلد نیست.

پسکوف، دوست و دستیار پوتین در یک برنامه تلویزیونی در پاسخ به اینکه چرا پوتین تلفن همراه ندارد، گفت: رئیس جمهور می گوید من اگر تلفن همراه داشتم، مدام زنگ می خورد و باید همیشه در حال جواب دادن می بودم.

با این حال ، خبرنگاران معتقدند این بهانه است و او به دلیل مسائل امنیتی از تلفن همراه استفاده نمی کند. ماجرای شنود تلفن همراه آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و بسیاری از مقامات کشورهای دیگر این دلیل را مستحکم تر کرده است.

رسانه های امریکایی ادعا کردند در زمان به اوج رسیدن بحران کریمه، تمام سازمان های جاسوسی امریکا و اروپا منتظر صدور دستور پوتین بودند و امکانات زیادی را برای شنود تلفن های کرملین و مقامات روسیه، به ویژه پوتین در بکار گرفته بودند، اما هیچ یک از این سازمان ها کوچکترین اطلاعی به دست نیاورد و روسیه با غافلگیری نیروهایش را به کریمه اعزام کرد.

یکی از مهمترین دلایل موفقیت مسکو در پنهان ساختن زمان صدور این دستور، استفاده نکردن پوتین از موبایل ذکر شده است.

:: Information 283
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25454 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما