ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25675 پست
:: ورودی گوگل امروز : 2 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۱/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

بازی با الگوها

از الگوها نترسید، بسیاری از کسانی که اضافه وزن دارند همیشه یک نوع الگوی لباس پوشیدن را ادامه می دهند در صورتی که امتحان کردن الگوهای جدید هیچ مشکلی به وجود نمی آورد. هیچ ایرادی ندارد شلوارهایی که مد است امتحان کنید این کار حتی روی روحیه نیز تاثیر می گذارد. توصیه می شود اگر شلوار های لگی را می خواهید استفاده کنید بیشتر به سمت رنگ های تیره بروید. اگر هم شلواری که استفاده می کنید الگو دارد سعی کنید حداقل پایین شلوار رنگ تیره کار شده باشد.

داخل شلوار کردن پیراهن

اگر پیراهنی که به تن کردید از دو طرف کمی باز باشد، رو انداختنش باعث می شود بیش از حد چاق نشان دهید. شاید حس کنید پشت یک لباس بزرگتر پنهان شدن بهتر است، اما شاید باور نکنید که چقدر تو دادن پیراهن به بهتر شدن ظاهر میان تنه کمک می کند. پیراهن را داخل شلواری کنید که پاچه های آن نه تنگ باشد نه گشاد.

جین مناسب خود را پیدا کنید: فاق متوسط یا بلند، تیره و مقداری کش دار

بیشتر ما مقداری وزن اضافه اطراف میان تنه خود داریم، پس جین های فاق کوتاه فقط باعث می شود مثل کیک یزدی شوید! باید با خود رو راست باشیم چه کسی دوست دارد این شکلی شود؟ برای پیشگیری از این مشکل باید جین هایی با فاق متوسط یا بلند انتخاب کنیم. با این کار میان تنه و پاها حالتی متضاد با هم نمی گیرند. اگر شلوارتان کمی کشی هم باشد که چه بهتر، سعی کنید رنگ را نیز تیره انتخاب کنید تا شلوارتان بهتر جلوه کند.

راز کاهش وزن در کمد لباستان پنهان شده

لایه های رنگ تاریک زیر رنگ های روشن تر

لایه بندی هوشمندانه یکی از بهترین روش هایی است که می توانید لاغرتر جلوه کنید و جاهایی از بدن که با آنها مشکل دارید را بپوشانید. پتانسیل لاغر کننده لباس خود را با پوشیدن برای مثال یک زیرپوش زنانه یا پیراهن تیره و سپس یک لایه روشن تر مثلا یک ژاکت صدفی یا صورتی روشن نه تنها گرم نگهتان می دارد بلکه باریک هم نشانتان می دهد. این ترفند را آقایان نیز می توانند استفاده کنید. رنگ تیره که در زیر قرار می گیرد جلوه بیشتری دارد، رنگ رویی که روشن است کمتر دیده می شود به همین دلیل وقتی با این ترکیب دیده می شوید به نظر باریک تر می آیید.

تمرین تناسب

بهترین راه برای
اینکه لاغرتر نشان دهیم این است که بالا و پایین بدنمان با هم در تناسب
باشند. برای مثال اگر می خواهید دامن بلند بپوشید، سعی کنید بالای دامن
کاملا فیت باشد. اگر مقدار چربی اضافه اطراف میان تنه تان بیشتر است،
همانطور که برای بیشتر ما چنین است، به عنوان نمونه یک تاپ گشاد و افتاده 
به همراه یک شلوار که مشخصاتش را قبلا گفتیم می تواند شما را برای یک
مهمانی کاملا متناسب جلوه دهد.

راز کاهش وزن در کمد لباستان پنهان شده

کمربند مناسب انتخاب کنید

پیدا کردن کمربند مناسب برای بدنتان می تواند معجزه کند و روی میان تنه تاثیر بگذارد. شاید درست به نظر نیاید، اما انتخاب کمربندی پهن به جای کمربندی باریک، می تواند باعث شود میان تنه لاغرتر به نظر بیاید. از یک کمربند پهن با کمی حالت کش دار استفاده کنید تا در میان تنه علاوه بر لاغری احساس راحتی نیز داشته باشید.

اگر در انتخاب لباس مجلسی شک دارید به سراغ لباس های یقه V و کمربند دار بروید

بی دلیل نیست که چنین لباس هایی سالیان سال است که فروش خود را ادامه می دهند. چنین مدل یقه ای با کمربند به هر خانمی می آید. در هر وزنی که باشید بدون کمترین زحمت این لباس می تواند باعث درخششتان در یک مهمانی شود.

راز کاهش وزن در کمد لباستان پنهان شده

حالا که این ترفند ها را یاد گرفتید دیگر نیاز نیست پشت لباسهای بادی پنهان شوید. خوش پوشی در روحیه تاثیر می گذارد و وقتی روحیه تان قوی باشد می توانید با قدرت بیشتر به سمت کاهش وزن و سلامت پیش بروید.

:: Information 252
تاریخ بروزرسانی : ۱۷ بهمن ۱۳۹۴
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25578 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما