ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25420 پست
:: ورودی گوگل امروز : 6 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۰/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

گام ششم برای خرید لباس کودک:

اگر برای چند کودک لباس می خرید بر اساس اندازه لباس ها شروع به مرتب کردن کنید. این کار به شما کمک می کند که اگر یک مورد خاص یادتان رفته باشد و یا اگر شما در اندازه لباس اشتباه کرده باشید، راحتتر تشخیص دهید.

گام هفتم برای خرید لباس کودک:

برآورد این که آیا لباس برای اندازه یک کودک مناسب و راحت است یا نه؟

برای مثال، اگر شما بخواهید لباسی برای کودک ۴ ساله که اضافه وزن دارد بخرید، ممکن است برای مناسب و راحت بودن لباس برای کودک نیاز باشد یک یا دو سایز بزرگتر نسبت به سنش لباس تهیه کنید.

گام هشتم برای خرید لباس کودک:

لباس هایی که انتخاب می کنید، ارزیابی کنید.

اگر آن از نظر جنبه های مختلف مناسب است، مانند اندازه مناسب به نظر می رسد، و همچنین برای کودک راحت و متناسب و از نظر قیمت نیز برای شما قابل پرداخت است، آن را در انتخاب نهایی خود قرار دهید.

چند نکته درباره خرید لباس کودک:

۱) کودکان اهمیتی نمی دهند که لباسشان رنگهای هماهنگ داشته باشد، اما پدر و مادرش ممکن است این حساسیت را داشته باشند. سعی کنید برای پیدا کردن لباس مخصوصا به عنوان هدیه برای دیگر خانواده ها این مسئله را رعایت کنید.

۲) خرید لباس راحتتر برای استفاده روزمره کودکان ایده خوبی است، بسیاری از کودکان تمایل ندارند چیزهایی که خارش می دهد و یا متناسب سایزشان نیست بپوشند.

۳) کودکان کوچکتر (زیر ۵ سال) در مورد سبک و اندازه بیشتر تمایل دارند تا قادر به رشد باشند در حالی که کودکان بیش از ۵ در مورد سبک و اندازه دقیقتر و متناسب با خودشان میخواهند بپوشند. اکثر کودکان می تواند در لباسهای با اندازه بزرگتر از خودشان یا کمتر از خودشان وفق پیدا کنند.

۴) اگر می خواهید شلوار برای کودک خرید نمایید، همیشه در داخل کمر برای یک بند زیرشلواری با دکمه های متصل در نظر بگیرید. این جزئیات ساده می تواند یک جفت شلوار گشاد پوشیدنی را تا زمانی که متناسب شود را قابل پوشیدن کند.

:: Information 298
تاریخ بروزرسانی : ۱۴ شهریور ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25323 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما