ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25110 پست
:: ورودی گوگل امروز : 7 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۹/۰۲/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

با فهم اینکه چرا بچه ها گهگاه دروغ می گویند، به راحتی می توان فهمید که چه باید بکنید. عقب ماندگی کلمات (یا اقدامات دروغین) و ذهن کودک به شما کمک خواهد کرد که تمرینات پیشگیرانه را تمرین کنید. در اینجا راه هایی برای آموزش صادقانه به بچه ها وجود دارد.

۱٫ تمرین ضمیمه والدین
کودکان متأهل دروغگویان معمولی نیستند. آنها به نگهبانان خود اعتماد دارند و چنین تصویری خوب دارند که لازم نیست دروغ بگویند. سعی کنید به اندازه هفت برابر دروغ‌گویی کند و در ده سال دیگر خلاقیت بیشتری داشته باشید. هنگامی که فرزندتان را دروغ می گویید یک بار و او را تصحیح کرده اید، به طور خودکار تصور نمی کنید او “دروغ گفتن دوباره” اگر وضعیت مشابهی ایجاد شود. به او به نفع چک کردن حقایق و یا او صدمه دیده است که شما به او اعتماد ندارید.

۲٫ Model Truthteaching-honesty-to-kids
یکی از بهترین روش های آموزش صادقانه به بچه ها، ایجاد یک خانه امن است. همانطور که حس می کنید وقتی فرزند شما دروغ‌گویی  می‌کند، کودکان اغلب اشتباهات والدین خود را می خوانند. اگر فرزند شما زندگی خود را با دروغ های سفید سفید آشغال کند، او می آموزد که این یک راه قابل قبول برای جلوگیری از پیامدها است. شما ممکن است تعجب کنید که درس های دروغ گو کردن فرزندان خود را در زندگی روزانه خود یاد بگیرید. در نظر بگیرید که چگونه اغلب حقیقت را تحریف میکنید: “به آنها بگو که من اینجا نیستم” راه از بین بردن آفت تلفن است. شما تصور می کنید که این واقعا دروغ نیست یا شاید تنها یک دروغ سفید است، که در مقابل دروغ سیاه، کاملا درست است، زیرا شما از موقعیت شرم آور خارج می شود. بخشی اساسی از تدریس صداقت بچه ها این است که از آنها بخواهید که دروغ خود را با گفتن اینکه شما در خانه نیستید، نیست. (در عوض، او می تواند بگوید: “او نمی تواند به تلفن برود در حال حاضر. ممکن است من یک پیام را دریافت کنم؟”) به فرزند خود بگویید چیزی است “رفته”، زمانی که واقعا نه تنها برای آن را آسان تر برای شما می توانید بگویید که او دیگر نمی تواند داشته باشد اغلب چشمان کم عمق همه را می بینند و شما فرزند شما را فریب نمی دهید. شما فقط به او دروغ گفتید، و او این را می داند، زیرا او شما را خیلی خوب می داند. فقط “اکنون نه بیشتر” بگویید و انتظار داشته باشید که فرزند شما این را قبول کند.

همچنین، به دروغ گفتن فرزند خود نباشید. اگر فرزند شما تکالیف خود را به اتمام نرساند، زیرا او خیلی خسته و یا ناسازگار بود، اجازه ندهید او را متقاعد کنید که یادداشتی را برای معلم بگویید که چاپگر بر روی کامپیوتر کشیده است. این اعمال تحریم دروغ است و کودک را به چگونگی جلوگیری از پیامدهای انتخاب های ضعیف آسان می کند.

۳٫ راستی خودت خوب است
فرزندتان را به همان اندازه که دوستش دارید دوست داشته باشید. “من معتقد به C بیشتر از یک بی اعتنایی A هستم”، شما نوجوان را آموزش می دهیم که نمرات واقعی او را نشان می دهد. کودکی که می داند پذیرفتنش در خانواده مشروط بر کارایی نیست، انگیزه کمتری برای دروغ گویی دارد.

۴٫ آیا کودک کثیف را برچسب نزنید
اجتناب از قضاوت هایی مانند “شما دروغ‌گویی ” یا “چرا شما هرگز به حقیقت نمی گوئید؟” کودکان اغلب از برچسب های والدین برای تعریف خود استفاده می کنند. برای آنها یک برچسب بد بهتر از هیچ برچسب در همه است. حداقل “دروغگو” دارای هویت است. یک برچسب می تواند به یک نبوت خود برسد. آموزش صدق و احترام به بچه ها بهتر است هنگام استفاده از عباراتی مانند “این مثل شما نیست؛ شما معمولا با من صادق است. “نمی پرسید” آیا دروغ می گویی؟ “بلکه این است که آیا واقعا حقیقت است؟

۵٫ اجتناب از تنظیمات برای دروغ‌گویی
اگر فرزند شما تمایل به دروغ باشد، به جای او به او فرصت دروغ بدهید. اگر شما نمی خواهید دروغ را بشنوید، سوالاتی را مطرح نکنید. اگر او در مقابل کاسه کیک شکسته ایستاده است و با خرده های مشخص در دستش است، مسخره است که بپرسد آیا او این کار را کرده است یا خیر. البته او این کار را کرد. با او مقابله کنید.

۶٫ تعهد صحیح به کودکان با انتظار دادن حقیقت
بخش اساسی تدریس صداقت بچه ها این است که به آنها پیام می گوید: “من انتظار دارم که حقیقت را بگویم.” بچه ها نباید احساس کنند که در این مورد انتخاب دارند. بچه ها به لحاظ ذهنی آماده نیستند که با اخلاق موقعیتی مقابله کنند، که می آموزد: “هنگامی که مناسب است، حقیقت را می گوئید، اما وقتی دروغ نگویید، دروغ می گویید.” آنها در معرض این نوع تفکر در دبیرستان و کالج قرار می گیرند. هنگامی که فرزند شما می داند آنچه را که انتظار دارید، احتمال دارد که او را تحویل دهید.

:: Information 31
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۱۶ اسفند ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25013 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما