ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25765 پست
:: ورودی گوگل امروز : 4 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۲/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

مراحل پرورش کودک نوپای شما
اولا، شما دو بار تبریک می گویید: باردار شدن با کودک دوم و شیر دادن اولین فرزندتان به مدت ۲۳ ماه. شما خوشحال خواهید شد که بدانید که در سال های اخیر کارشناسان تغذیه، طول مدت توصیه هایی که مادران به تغذیه با شیر مادر توصیه می کنند، افزایش داده اند. در واقع، سازمان بهداشت جهانی (WHO) توصیه می کند: “حداقل دو سال سن”. با این وجود برای شما، از زمانی که باردار هستید با نوزاد بعدی، بدن شما به طور طبیعی به شما می گوید وقت آن است که “کودک” خود را “پرستار” و کودک نو پا خود را با شیر مادر تغذیه کنید. در اینجا مراحل استفاده از کودکان نوپا برای جایگزینی برای پرستاری استفاده می شود:

۱٫ “پرستاری” فقط به تغذیه با شیر مادر اشاره نمی کند.
“پرستاری” به معنای آرامش دادن است. بنابراین، چالش شما این است که راه های دیگر و دیگران را پیدا کنید تا کودک نو پا خود را پرورش دهید. بله، صحیح است که یک پستاندار را ارائه دهیم، اما گفت که احتمالا برای آن نمی رود. همچنین اجازه دهید او را به سادگی در برابر سینه خود قرار دهید، شاید اجازه دهید او دست خود را به سمت راست بر روی سینه خود قرار دهید، اطمینان حاصل کنید که نقطه تماس آشنا او هنوز در دسترس است. (اما از آنجایی که نوک پستان ها در دوران بارداری بسیار حساس هستند، مطمئن شوید که با این دست کمی به بالا یا پایین نوک پستان خود ادامه می دهد.) اغلب، نزدیک شدن پوست به پوست، گرما از سینه و شنیدن صدایی آرامش بخش را می شنوید مانند: “رفتن به خواب، رفتن به خواب، رفتن به خواب دختر کوچک من …” فقط پرستاری است که او نیاز دارد، به خصوص در شب

شما همچنین می توانید به استفاده از پستان خود به عنوان یک “پستان” ادامه دهید، اما با محدودیت زمانی، او می خواهد به مکیدن که شما موافقت در پیش از زمان. شاید تا زمانی که طول بکشد تا “تولدت مبارک” بخواند و یا به آرامی به ده بار بپردازد، می توانید بگویید که چقدر این تحریک نوک پستان می تواند شما را تحمل کند و آن را از دست ندهید. (بله، من چند داستان دارم!) در نهایت، کودک نوپا شما پیامی را دریافت خواهد کرد که تغذیه با شیر شما تمام شده است و او برای بستن پوست به پوست به راحتی نزدیک می شود و احساسات زیبایی را که فقط در حال تکان دادن و آرام شدن است بازوان تو.

۲٫ پدر “پرستاری”.
آنچه که واقعا به من کمک کرد تا تعدادی از دروغگوهای ناخواسته خود را تعدیل کند، این بود که بیل “دست زدن” (او مهره فوتبال) است. بله، پدران می توانند “پرستار” شوند. من شروع کردم به نوشتن کودک نوپا در برابر سینه من و زمانی که او حدود نیم خواب بود، من به بیل برای دست انداختن دست زدن به دست. شما شگفت زده خواهید شد که چه روش هایی “پدر و مادر” پرستاری روحانی می تواند مطرح شود.

 

 

:: Information 51
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۴ بهمن ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25668 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما