ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25536 پست
:: ورودی گوگل امروز : 4 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

هفته سوم بارداری
هورمون ها در حالی که کودک و محل رشد رشد می کنند. تا سه هفته، دوره قاعدگی شما دیر است و شما ممکن است مشکوک به بارداری باشید. سطح هورمون در حال افزایش است به احتمال زیاد شما شروع به احساس بارداری کنید. هورمونهای بارداری به تخمدانها اطلاع ندارند که مجددا تخمک بزنند و تخمدانها از طریق پیامرسانی هورمونی، غده هیپوفیز مغز را به دیگران تحریک کنند تا قاعدگی را تحریک کنند.

در طی سه هفته از رشد کودک قبل از تولد، آنچه که از یک سلول شروع به رشد کرد، به میلیون ها سلول رشد کرده است که اکنون شروع به تمایز به سه نوع سلول می کنند: کسانی که به سیستم عصبی، پوست و مو تبدیل می شوند. آنهایی که دستگاه گوارش را تشکیل می دهند و کسانی که سیستم های گردش خون، دستگاه تناسلی و سیستم عضلانی اسکلتی را تشکیل می دهند. در پایان هفته سوم، یک لوله قلب ابتدایی شروع به ضرب و شتم و گردش خون می کند. شما تازه شروع به احساس بارداری کرده اید و در حال حاضر پیشرفت کودک قبل از زایمان خوب است.

:: Information 42
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۱۷ دی ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25439 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما