ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25308 پست
:: ورودی گوگل امروز : 2 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۶/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

رشد جنین پیش از تولد در هفته های ۱-۴
کودک شما در حال رشد است و یک روند معجزه آسا است. بعضی از باور نکردنی ترین تولد نوزاد قبل از تولد در اولین ماه حاملگی اتفاق می افتد.

هفته اول
تخم مرغ با اسپرم و بارور شدن مواجه است. به محض اینکه یک سلول اسپرم به تخمک نفوذ می کند، باروری اتفاق می افتد و رشد کودک پیش دبستانی آغاز می شود. این معمولا در لوله های فالوپ اتفاق می افتد. در هنگام باروری، جنسیت کودک تعیین می شود (برخی اسپرم ها تولید می کنند و برخی دیگر زنان را تولید می کنند). در ابتدا، تخمک لقاح حاوی کامپایل کاملی از کدهای ژنتیکی است. بیست و سه کروموزوم از مادر و بیست و سه از پدر. گاهی اوقات دو تخمک توسط دو اسپرم تجاوز می شود که باعث بروز دوقلوهای برادرانه می شود. به ندرت، یک تخم مرغ توسط یک اسپرم لقاح می شود و سپس در دو قسمت تقسیم می شود و به همین ترتیب با دوقلوهای مشابه یکسان است.

هفته دوم
ایمپلنت اتفاق می افتد در روز هفتم، جنین شبیه یک تمشک میکروسکوپی و ایمپلنت به پوشش رحم شما است. همانطور که نوزاد به داخل غده غنی خون می کند، ممکن است چند قطره خونریزی یا لکه برداری رخ دهد. این توپ شکوفه زندگی، به نام بلستوسیست – به معنی، “کیسه ی جوانه”، شروع به سازماندهی به گروه های چند صد سلول می کند. بعضی از این سلول ها به رشته رحم رحم ریشه می گیرند و دیگران در خوشه ها و حفره ها مرتب می شوند؛ هر کدام با سرنوشت انسان متفاوت است.

:: Information 33
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۱۹ دی ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25211 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما