ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25308 پست
:: ورودی گوگل امروز : 1 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۶/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

هفته چهارم بارداری
کودک شکل می گیرد. در طول این هفته از رشد کودک پیش از تولد، نوزاد به اندازه و شکل یک دانه منحنی برنج رشد می کند. یک بند ناف حاوی سه رگ خونی مجزا ظاهر می شود. در کنار لبه بیرونی بدن کوچک کودک، بلوک های بافت جمع می شوند تا ستون فقرات را تشکیل دهند. جوانه های کوچک، به زودی برای تبدیل شدن به اسلحه و پاها، از بدن ظهور. قلب مثل توپ به داخل اتاق ها تبدیل می شود و خون را به عروق های اصلی تشکیل می دهد. در هفته چهارم تجهیزات اولتراسوند متخصص می توانند حتی یک ضربان قلب معمولی را تشخیص دهند.

چشمه های کوچکی که در حال حاضر در سر نوزاد قرار دارند، علامت نقاطی هستند که در آن چشم ها و گوش ها شکل می گیرند. لوب مغز کودک و یک نخاع اولیه به وجود می آید. زخم های اندام های آینده مانند تراشه، مری، معده، دهان، کبد، کیسه صفرا و تیروئید ظاهر می شود. شگفت آور، با گذشت زمان بیشتر مادرانی که در اولین بازرسی قبل از زایمان شرکت می کنند، اکثر اعضای اصلی کودکشان در مسیر درست قرار دارند.

:: Information 30
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۱۷ دی ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25211 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما