ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25649 پست
:: ورودی گوگل امروز : 0 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۶/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

رفتارشناسی 6 نامزد انتخابات در اولین مناظره

۱٫ انتقادهای تند قالیباف در حالی انجام گرفت که او موفق نشد آثار ناراحتی را از صورت و لب های به هم فشرده اش محو کند. در مقابل روحانی هم با لبخند زدن به رقیب، به ویژه وقتی صحبت از وعده های اقتصادی می شد، سعی داشت که غیرمنطقی بودن برخی وعده ها را گوشزد کند.

۲٫ تن صدای جهانگیری به شدت کنترل شده بود و نشان می داد او سخنور باهوشی است. معاون اول دولت یازدهم جز زمانی که از ثروت های بادآورده و بی عدالتی، محرومیت های اصلاح طلبان و سیلی خوردن دستفروشان حرف می زد، صدای خود را بالا نبرد و همین سه مورد به نقاط عطف گفته هایش تبدیل شد.

۳٫ میرسلیم روز جخمعه نشان داد که در مورد معضلات اجتماعی دید خوبی دارد. او از بیان مطالبی متفاوت با آنچه مطرح شده، نمی ترسد. با این حال ضربه اصلی به این سیاستمدار با سابقه را لحن خشک و معلم گونه اش زد. این موضوع تا حدی در مورد هاشمی طبا هم صدق می کرد.

۴٫ حتی رنگ آبی آرام بخش استودیو مناظره مانع از این نشد که شهردار تهران و رئیس جمهور در بخش هایی از مناظره از کوره در نروند. این دو در مناظرات سال ۹۲ هم نشان داده بودند که در مقابل یکدیگر دل پری برای انتقاد کردن دارند و مناظره بهترین زمان برای بازگو کردن تندترین انتقادهاست.

:: Information 209
تاریخ بروزرسانی : ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25552 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما