ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25555 پست
:: ورودی گوگل امروز : 5 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۲/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

عبدالرضا آلبوغبیش، از ساکنان قدیمی خرمشهر در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران افزود: در روزهای دفاع  از خرمشهر بایستی من با شیخ قنوتی و چند نفر دیگر محموله سلاح را به آبادان انتقال می‌دادیم، چون هر لحظه امکان داشت خرمشهر سقوط کند و سلاح به دست دشمن بیفتد.
 
وی ادامه داد: در بازگشت از آبادان در خیابان ۴۰ متری خرمشهر  با ایست بازرسی دشمن و پس از آن شلیک گلوله‌های آنها به سمت ماشین مواجه شدیم و من شیخ قنوتی به همراه چند نفر دیگر به اسارت در آمدیم.
 
آلبوغبیش ادامه داد: زمانی که شیخ اسیر شد بعثی‌ها  می‌گفتند خمینی(ره) را سیر کردیم و منظورشان این بود که شیخ از شاگردان مکتب  امام راحل بود که آنها موفق به اسارت او شده بودند.
 
ساکن قدیمی خرمشهر تصریح کرد: شیخ قنوتی به دست بعثی ها به طرز فجیعی به شهادت رسید و کاسه سر او با سر نیزه برداشته شد.
 
وی تصریح کرد: من نیز ۱۳  تیر خورده بودم اما به طور معجره آسا زنده ماندم و پس از عقب‌نشینی دشمن، نیروهای خودی شبانه برای نجات من آمدند و من نیز با اطلاعاتی که داشتم آنها را از خطر دشمن آگاه کردم به طوری که حدود ۴۰۰ نفر از نیروهای صدام به حلاکت رسیدند.
 
انتهای پیام/
 

:: Information 454
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۶ خرداد ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25458 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما