ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25256 پست
:: ورودی گوگل امروز : 2 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۷/۰۳/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

 روایت هایی از جلادان دهه 60 ایران

از نظر سازمان باید پنج نفر خون شان ریخته شود تا جمهوری اسلامی فلج شود. آیت الله خامنه ای، هاشمی رفسنجانی، باهنر، رجایی و بهشتی، به زعم آنان مهدورالدم و شایسته مجازات اند! ششم تیر، مسجد اباذر؛ بمب در یک رادیو دستی، آیت الله خامنه ای و تروری که ناکام ماند و یک دست این مرد از کار افتاد. یکشنبه هفتم تیر، ساعت نه شب، دفتر حزب جمهوری اسلامی، آیت الله خامنه ای به علت جراحت در بیمارستان بستری است و در جلسه حزب حضور ندارد.بمب منفجر و ساختمان منهدم می شود.

آیت الله صانعی خبر انفجار را به بیت امام می رساند. ده ها نفر به خاک و خون کشیده می شوند. بهشتی می شود شهید بهشتی، به همراه چهار وزیر و ۲۷ نماینده مجلس و ده ها تن دیگر.

مسعود رجوی درباره این انفجار می گوید: «طنین انفجار در همه جای دنیا شنیده شد. از فردا رژیم (امام) خمینی دیگر مرده است.» رجوی معتقد است این انفجار سیلی یک سازمان جوان به صورت جمهوری اسلامی است و رژیم جمهوری اسلامی دیگر کمر راست نخواهد کرد. رجوی سرمست از به خاک و خون کشیدن مردم، باز هم می گوید: «مجاهدین در اولین ضربه شان جایی برای تثبیت رژیم نگذاشتند.»

۹٫ رجوی نخست وزیر!

سه شنبه ششم مرداد ۱۳۶۰، بنی صدر و مسعود رجوی به فرانسه می گریزند. هواپیمای بوئینگ ۷۰۷ به خلبانی سرهنگ معزی ربوده می شود و این دو نفر را به پاریس می برد. بنی صدر خود را رئیس جمهور ایران می داند و مسعود را نخست وزیر خود معرفی می کند. این دو شورای ملی مقاومت را تشکیل می دهند تا آلترناتیو حکومت جمهوری اسلامی شوند. می روند که خیلی زود جمهوری اسلامی سقوط کند و برگردند.

:: Information 191
تاریخ بروزرسانی : ۲۱ مرداد ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25159 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما