ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25424 پست
:: ورودی گوگل امروز : 18 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۱/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

رهبران دیگر سیلیکون در یک گروه واتس اپ!

لیبین می‌گوید: بعد از عضو شدن در یک گروه واتس اپ که رهبران دیگر سیلیکون ولی هم در آن عضو هستند این ترند را انتخاب کردم.

طرفداران روزه‌داری متناوب به تحقیقات دانشمندان در این زمینه استناد می‌کنند که نشان داده‌اند، روزه‌داری دارای مزایای سلامتی از جمله بهبود نشانگرهای زیستی برای مقابله با بیماری‌ها و حفظ حافظه است.

اما منتقدان به این موضوع اشاره می‌کنند که این تحقیقات بر روی حیوانات انجام شده‌اند و هنوز در مورد انسان به اثبات نرسیده‌اند و به همین دلیل پزشکان هنوز رویکرد مشخصی در توصیه آن به بیماران خود ندارند.

Bob Kocher یک پزشک و یکی از سرمایه گذاران Venrock می‌گوید: من فکر نمی‌کنم گرسنگی‌های طولانی مدت، راه حل امنی برای کاهش وزن باشد، روزه گرفتن‌های طولانی مدت باعث آسیب زدن به کلیه‌ها، تراک استخوان و کبد می‌شود.

دیگران دیدگاه‌های متفاوتی در مورد ترند روزه گرفتن در سیلیکون ولی دارند. Manuel Lam مربی بالینی بیمارستان و کلینیک استنفورد معتقد است روزه داری همواره در بین نسل‌ها، فرهنگ‌ها و مذاهب مختلف رواج داشته است.

این جامعه مدرن امروز است که ما را به داشتن وعده‌های غذایی منظم در تمام طول سال عادت داده است. او می‌گوید: از روزه گرفتن برای درمان بیمارانم استفاده کردم و نتایج خوبی گرفتم.

:: Information 167
تاریخ بروزرسانی : ۳۱ خرداد ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25327 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما