ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25536 پست
:: ورودی گوگل امروز : 4 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

به گزارش پزشکین به نقل از ایرنا؛ روز یکشنبه گروه اخبار علمی ایرنا از پایگاه خبری مدیکال ساینس آمریکا ، بر اساس تحقیقات منتشر شده در انجمن قلب آمریکا افسردگی، حتی زمانی که تشخیص داده نشود، اثرات منفی بی شماری بر بیماران قلبی عروقی و مبتلا به سکته مغزی دارد.بر اساس آمار حدود یک پنجم مبتلایان به بیماری های قلبی عروقی از افسردگی رنج می برند.
مراقبت های بهداشتی ضعیف، بی توجهی به مصرف دارو،‌ عدم تمایل به مراجعه به پزشک، رعایت نکردن رژیم غذایی سالم و تحرک بدنی، نیاز شدید به مراقبت های بهداشتی و افزایش هزینه ها از جمله مهمترین اثرات افسردگی در این بیماران هستند.
محققان در این مطالعه بیماران قلبی عروقی را به دو گروه تقسیم بندی کردند که در یک گروه افسردگی تشخیص داده شده بود. سپس گروهی که در آنان افسردگی تشخیص داده نشده بود را به دو گروه کم خطر و پرخطر از نظر افسردگی تقسیم بندی کردند و دریافتند هزینه مراقبت های بهداشتی و درمانی افراد پرخطر بیشتر هست.
بر اساس نتایج این تحقیق، افراد پرخطر دو برابر بیشتر از افراد کم خطر در بیمارستان بستری می شوند و مراقبت های اورژانسی دریافت می کنند. همچنین کیفیت زندگی افراد پرخطر به طور قابل توجهی بدتر هست.
این مطالعه نشان می دهد توجه به سلامت روح وروان بیماران قلبی عروقی و مبتلا به سکته مغزی از اهمیت بالایی برخوردار هست و می تواند روند درمان را بهبود بخشد.

:: Information 113
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۲۸ فروردین ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25439 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما