ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25659 پست
:: ورودی گوگل امروز : 9 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

چرا کودکم پس از تغذیه گریه می کند؟
س: نوزاد من پس از تغذیه گریه می کند و همچنین خیلی سکته می کند. گاهی اوقات به نظر می رسد که او خیره کننده است. با این حال، او هرگز پرتاب نمیکند او پشت خود را میچرخاند و برای چند شب گذشته او خواب ندیده است و به نظر میرسد که او درد فراوانی دارد. آیا می تواند این باشد که او به شیر من آلرژی دارد؟ یا شاید ریفلاکس ساکت باشد؟ گوشزدی چیزی؟ خیلی ممنونم!

A: شهود مادر شما بسیار آزار دهنده است، زیرا ریفلاکس و آلرژی غذایی یکی از رایج ترین علل گریه نوزاد پس از تغذیه است. اول، مجله چه به نظر می رسد باعث خشم او. در ابتدا مشکوک به رفلکس: حداقل ۲۰ دقیقه پس از تغذیه، او را به سمت راست بکشید تا گرانش به کاهش ریفلاکس کمک کند. بعد، او را دو بار اغلب، نیمی از آن را تغذیه کنید، به همین دلیل سینه را تغییر دهید. ریزمغذی های مکرر باعث کاهش ریفلاکس می شوند. شما یک روش دقیق و گام به گام برای رفلکس در AskDrSears.com خواهید یافت. همچنین، اگر در بالا به شما کمک نمی کند، یک یا دو یا دو هفته دیگر از محصولات گندم و لبنی خود رهایی یابید. برای اطلاعات بیشتر در مورد آلرژی در رژیم غذایی، به وب سایت ما مراجعه کنید. ریفلاکس علت شایعتری از مشکل کودک شما است و اطلاعات در مورد ریفلاکس در وب سایت ما نه تنها ابزارهایی برای کمک به رفلاکس نوزاد شما را فراهم می کند بلکه هنگامی که برای کمک به پزشک کودک خود به شما کمک می کند، راهنمایی می کنید.

:: Information 37
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۲۸ فروردین ۱۳۹۸
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25562 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما