ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25796 پست
:: ورودی گوگل امروز : 7 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

در این بخش مقالاتی درباره تولد واژینال پس از Caearean (VBAC) خواهید یافت.

ما دوست داریم مقالات، افکار و داستان های خود را در مورد VBAC برای درج در این وب سایت دریافت کنیم. مقالات یا داستان های ایمیل به جین.

مقالات VBAC

زایمان در آب

VBAC داستان
در این بخش از وب سایت ما می توانید داستان هایی درباره تجربیات دیگر والدین برنامه ریزی برای تولد واژینال پس از سزارین (VBAC) را بخوانید. داستان های بارداری و تولد یک راه عالی برای یادگیری در مورد شرایط مشابه یا متفاوت به خود شما است. ما دوست داریم داستان خود را با دیگران به اشتراک بگذاریم.

فیلم های زایمان در آب، حال حاضر به طور گسترده ای در اینترنت، به ویژه با ظهور وب سایت هایی مانند YouTube و One True Media در دسترس هستند. دسترسی به چنین رسانه های بصری فوق العاده عالی است. من برخی از فیلم ها را انتخاب کرده ام که برای هر کسی که در مورد داشتن تولد واژن بعد از سزارین فکر می کنم بسیار مفید است. اگر یک ویدیو دیده اید، اگر به من ایمیل بزنید خوشحال خواهید شد.

تماشای ویدیوهای VBAC

مقالات آبرسانی در بارداری

در این بخش مقالاتی در مورد بسیاری از مسائل مربوط به غوطه ور شدن آب در هنگام زایمان و زایمان پیدا خواهید کرد. در مورد استفاده از آب در هنگام کار، راه اندازی یک صندلی تولد، تمیز کردن یک استخر تولد، انواع مختلفی از محصولات آبیاری در دسترس، که در آن برای پرورش آبزیان و تعداد زیاد، و بیشتر، بیشتر بخوانید. ما دوست داریم مقالات یا داستان های خود را در مورد استفاده از آب در زایمان و زایمان دریافت کنیم. مقالات یا داستان های ایمیل به جین. مقالات در مورد استفاده از آب در طول کار و تولد

:: Information 37
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۴ دی ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25699 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما