ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25765 پست
:: ورودی گوگل امروز : 4 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۲/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

اعضای اصلی باند زورگیری از مسافران در مشهد، زن و مرد جوانی بودند که با همدستی دیگر اعضای باند مسافران را سوار یک خودروی ریو کرده و دست به زورگیری از آنها می‌زدند.

به گزارش آفتاب به نقل از همشهری، در روزهای پایانی سال گذشته چندین مورد سرقت از شهروندان توسط سرنشینان یک دستگاه خودروی سواری ریو سفید رنگ به پلیس مشهد گزارش شد و از همان زمان تحقیقات برای شناسایی و دستگیری سارقان شروع شد.

بررسی شکایت‌ها نشان می‌داد که دزدان در تیم‌هایی متشکل از ۲مرد و یک زن، سوار خودروی ریو می‌شدند و در خیابان‌ها مقابل مسافرانی که منتظر تاکسی بودند، توقف می‌کردند.

راننده وانمود می‌کرد که مسافرکش است و زن و مرد دیگر هم نقش مسافر را بازی می‌کردند. طعمه‌ها نیز با دیدن یک زن در داخل خودرو، خیالشان راحت می‌شد که خطری آنها را تهدید نمی‌کند و سوار ماشین می‌شدند اما سرنشینان ریو بعد از طی مسافتی کوتاه، دست به‌کار می‌شدند و با تهدید چاقو و قمه، اموال مسافر را سرقت کرده و پس از رها کردن او در خیابان، متواری می‌شدند.

با این اطلاعات، چهره نگاری از دزدان آغاز شد و مأموران دریافتند که اعضای این باند ۴مرد و ۲زن هستند که معمولا در تیم‌های ۳نفره سرقت هایشان را انجام می‌دهند. مأموران پس از چهره‌نگاری و انجام بررسی‌های تخصصی توانستند یکی از متهمان زن و راننده خودروی ریو را شناسایی کنند.

این دو متهم در مخفیگاهشان به محاصره پلیس درآمدند و در یک عملیات ضربتی دستگیر شدند.

آنها ابتدا با تناقض‌گویی قصد انحراف مسیر تحقیقات پلیس را داشتند اما در مواجهه حضوری با مالباختگان مورد شناسایی قرار گرفتند و در نهایت به سرقت‌های خشن اعتراف کردند. متهمان که اعضای اصلی باند زورگیری از مسافران به شمار می‌روند در جریان بازجویی‌ها ۲همدست دیگر خود را معرفی کردند و کارآگاهان مبارزه با سرقت پلیس آگاهی خراسان رضوی آنها را درحالی‌که در محدوده شهرک صنعتی طوس مشهد پرسه می‌زدند شناسایی و دستگیر کردند.

اعضای باند در اظهارات خود بیان داشتند که در هر سرقت یکی از زنان جوان روی صندلی جلو و کنار راننده می‌نشستند تا همه‌‌چیز عادی به‌نظر برسد و یکی از سارقان نیز در صندلی عقب قرار می‌گرفت که به محض سوار شدن مسافر، با تهدید دست به سرقت می‌زد.

سرهنگ بیدمشکی، رئیس پلیس آگاهی استان خراسان رضوی با بیان این خبر گفت: در ادامه بازجویی‌های پلیسی ۲عضو دیگر این باند نیز شناسایی شدند و مأموران با محاصره پاتوق‌های آنها موفق شدند این افراد را هم دستگیر کنند.

وی افزود: همزمان با دستگیری تمامی اعضای باند، تعدادی از مالباختگان با حضور در اداره آگاهی آنها را شناسایی کردند و این در حالی است که احتمال می‌رود اعضای این باند سرقت‌های زیادی را با این شگرد مرتکب شده باشند.

سرهنگ بیدمشکی از کسانی که با این شگرد و از سوی سرنشینان یک ریوی سفید هدف سرقت قرار گرفته‌اند خواست برای شناسایی متهمان و پیگیری شکایت خود به اداره آگاهی خراسان رضوی در مشهد مراجعه کنند.

:: Information 433
تاریخ بروزرسانی : ۱۷ فروردین ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25668 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما