ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25420 پست
:: ورودی گوگل امروز : 5 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۰/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه


برترین مجله اینترنتی ایران

مجله زندگی ایده آل: هدیه دادن با کاغذ کادوی معمولی، این روزها دیگر جذابیتی ندارد؛ حالا دیگر فروشگاه‌هایی هستند که از کادو کوچک شما، یک هدیه جذاب و زیبا می‌سازند. مشکل اینجاست که اغلب مبالغ بالایی هم برای این کار می‌گیرند. با یادگرفتن این گل‌های پر می‌توانید زیباترین هدیه‌ها را با کمترین هزینه در خانه درست کنید.

زیباترین کادو را در خانه درست کنید

موادلازم:  

  •    کاغذکشی در ۶ یا ۷ رنگ
  •    گیره کاغذ
  •    نخ‌کشی
  •    قیچی


زیباترین کادو را در خانه درست کنید


طرز ساخت:

۱- کاغذهای کشی را از حالت لوله خارج کنید و با عرض پنج سانتی‌متر تا بزنید. در پایان هر کاغذکشی را گیره بزنید تا در همان حالت باقی بماند.

زیباترین کادو را در خانه درست کنید

۲- کاغذها را با ترتیب رنگی که دوست دارید، کنار هم بچینید و به شکل مورب کوتاه کنید؛ ‌طوری که هر کاغذ از قبلی دو سانتی‌متر کوتاه‌تر باشد. دو سر هر کاغذ را هم به شکل مثلثی یا دایره‌ای با کمک قیچی برش بزنید.

زیباترین کادو را در خانه درست کنید

۳- هر کدام از کاغذرنگی‌ها را از روی خط‌های تاشده، ببرید. فقط حواس‌تان باشد، دو تا سه سانتی‌متر وسط هر کاغذ برش نخورد. برای این کار بهتر است گیره را در جای خودش نگه دارید.

زیباترین کادو را در خانه درست کنید

۴- کاغذکشی‌های برش‌خورده را به ترتیب روی هم بچینید؛ به گونه‌ای که بلندترین در زیر و کوتاه‌ترین در رو قرار بگیرد؛ بعد از یک طرف شروع به جمع کردن کاغذ کنید.

زیباترین کادو را در خانه درست کنید

۵- در وسط کاغذ لوله‌شده، یک بند ببندید و محکم کنید؛ این بند نه باید چنان محکم باشد که کاغذها به هم فشرده باشند و نه چنان آزاد که کاغذها به راحتی حرکت کنند.

زیباترین کادو را در خانه درست کنید

۶- درست کردن گل به آخر رسیده ولی در این مرحله باید با حوصله زیاد، هر تکه از کاغذکشی‌ها را به شکل ایستاده در بیاورید. حوصله و دقت‌تان را از دست ندهید؛ چون این مرحله، مرحله کلیدی در زیبایی گل است.

زیباترین کادو را در خانه درست کنید

:: Information 412
تاریخ بروزرسانی : ۵ مرداد ۱۳۹۴
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25323 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما