ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25532 پست
:: ورودی گوگل امروز : 0 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۷/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

به گزارش اعتماد، سقوط مرگبار دختر ۲۵ ساله از طبقه سوم ساختمان مسکونی سکوت ظهر یکشنبه خیابان مولوی تهران را در هم شکست و قاضی جنایی را در برابر پرونده جدیدی قرار داد. با اعلام سقوط مرگبار دختر جوانی از طبقه سوم به داخل حیاط به ماموران کلانتری مولوی، ماموران برای بررسی صحنه به محل حادثه رفتند. ماموران در تحقیقات اولیه متوجه شدند دختر ۲۵ ساله ساکن طبقه سوم است و پس از سقوطش همسرش سراسیمه خانه را ترک کرده است. با اعلام موضوع به قاضی جمشیدی، بازپرس ویژه قتل تهران تحقیقات برای دستگیری پسر جوان آغاز شد تا اینکه ماموران او را ساعتی بعد در خانه پدرش دستگیر کردند.

صبح دوشنبه با انتقال جمال به دادسرای امور جنایی او در بازجویی‌ها مدعی شد: پنج ماه پیش از طریق یکی از دوستانم با مهسا آشنا شدم و پس از چند ماه ارتباط به او علاقه‌مند شده و تصمیم گرفتیم ازدواج کنیم اما خانواده من با این ازدواج مخالف بودند و مجبور شدم چندین شب را در ماشینم شب را به صبح برسانم.

بعد از گذشت مدتی تصمیم گرفتم خانه‌یی اجاره کنم و با مهسا زیر یک سقف زندگی کنیم. خانه‌یی را در نزدیکی خیابان مولوی اجاره کردم و مهسا که تازه از کارش اخراج شده بود به بهانه کار صبح‌ها به خانه‌ام می‌آمد و عصر‌ها نیز او را به خانه‌شان می‌بردم. دوبار به خواستگاری او رفتم اما خانواده‌اش با ازدواج ما مخالفت کردند. یک بار به دادگاه مراجعه کردیم تا از این طریق بتوانم با او ازدواج کنم. اما دادگاه بار اول با این درخواست مخالفت کرد و درخواست دوباره‌یی برای این موضوع دادیم.

پسر جوان در مورد روز حادثه و علت سقوط دختر ۲۵ ساله گفت: روز حادثه با مهسا برسر موضوعی دعوا کردیم و او قصد داشت از خانه برود که من جلوی او را گرفتم. با سر و صدای ما همسایه‌ها به سراغمان آمدند و از آنجا که فکر می‌کردند ما زن و شوهر هستیم هر دوی ما را به آرامش دعوت کردند. وقتی مهسا را از رفتن منصرف کردم او وارد آپارتمان شد و قبل از اینکه من بتوانم وارد خانه شوم در را روی من بست.

چندباری با لگد خواستم در را باز کنم که موفق نشدم. وقتی برای آوردن کمک به طبقه پایین رفتم متوجه صدایی در داخل حیاط شدم. وقتی به آنجا رفتم دیدم مهسا خودش را به پایین پرت کرده است. از ترس بلافاصله از آنجا فرار کردم. با اعترافات پسر ۳۰ ساله، قاضی پرونده با صدور قرار بازداشت متهم را برای روشن شدن زوایای پرونده در اختیار پلیس آگاهی قرار داد.

منبع : اعتماد

:: Information 460
موضوع : اخبار سایت
تاریخ بروزرسانی : ۳۰ مهر ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25435 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما