ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25555 پست
:: ورودی گوگل امروز : 5 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۲/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

شاید بگویید دلتان نمی آید این کار را انجام دهید و ترجیح می‌دهید همچنان تا ابد سنگ صبورهمیشگی این دوستتان بمانید، اما واقعیت این است که با چنین تصمیمی در واقع در حق خودتان ظلم می‌کنید چرا که شما می‌توانید به این فرد کمکی کنید و با گوش دادن دائمی به این دردودل‌ها در واقع مدام خود را در معرض انرژی منفی قرار می‌دهید و این کار به مرور می‌تواند باعث نا امیدی، بدبینی و بی حوصلگی شما شود. بهتر است این فرد از کمک یک مشاور یا روان شناس برای حل مشکلات خود بهره بگیرید. شما حق دارید زندگی شاد و آرامی داشته باشید. البته اصلا بد نیست گاهی به دردودل یک دوست یا آشنا گوش دهید اما اگر این دردودل‌ها همیشگی باشد اصلا به سود شما نخواهد بود و البته دوستتان هم نفعی نمی برد.

نسخه نپیچید

همکارتان در حالی که به شدت از دست رئیستان عصبانی است پیش شما می‌آید و شروع به بدگویی از رئیستان می‌کند و شما هم با او همراه می‌شوید و در حالی که به او حق می‌دهید عصبانی و ناراحت باشد، شروع به بدگویی از رئیستان می‌کنید تا او را آرام کنید.اگر شما چنین رفتاری را در این شرایط در پیش می‌گیرید، باید بگوییم رفتارتان درست نیست و شما ناخواسته نه تنها ممکن است به شرایط بد و سوءتفاهم‌های همکارتان دامن بزنید بلکه ممکن است خودتان هم وارد بازی ای شوید که شاید به ضررتان تمام شود.متاسفانه گاهی دردودل‌ها بوی بدگویی به خود می‌گیرد و بهترین گزینه این است که در این شرایط شما شریک بدگویی‌ها نشوید.

:: Information 179
تاریخ بروزرسانی : ۲۶ مهر ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25458 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما