ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25550 پست
:: ورودی گوگل امروز : 13 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۱/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

 در حالی که «مولوی عبدالحمید» امام جمعه اهل سنت زاهدان، بارها در مصاحبه های مختلف تاکید داشته که با کمک ریش سفیدان و علمای اهل سنت و تشکیل هیئت مذاکره کننده، توانسته اند چهار مرزبان ایرانی گروگان گرفته شده توسط گروهک تروریستی جیش العدل را آزاد کنند، موجی تبلیغاتی در رسانه های ضدانقلاب به خصوص بی بی سی فارسی (BBC Persian) و صدای آمریکا (VOA) به راه افتاده است تا مولوی عبدالحمید را تنها عامل آزادی گروگان ها معرفی کند و به این بهانه که دولت از امام جمعه زاهدان به طور مخصوص قدردانی نکرده است، مدعی شده اند در ایران اهل سنت در تنگنا هستند.

این در حالی است که وزارت اطلاعات در بیانیه خود از تلاش های علما و ریش سفیدان اهل سنت تقدیر و تشکر کرده است.

 

علیرغم آنکه رسانه های بیگانه می کوشند مولوی عبدالحمید را فردی معرفی کنند که حتی تروریست ها هم او را قبول دارند، وی در مصاحبه خود به صراحت گفته است که پیش از به گروگان گرفته شدن مرزبان ها، گروه هایی را برای مذاکره با جیش العدل جهت منصرف کردن این گروهک از انجام اقدامات خشونت آمیز در خاک ایران اعزام کرده و حتی پیشنهاد دریافت امان نامه از نظام با میانجیگری وی برای سران این گروهک را ارائه داده است، اما این گروهک هیچ توجهی به خواسته هایش نکرده اند.

 

تردیدی وجود ندارد که از اصلی ترین عوامل اصلی آزادی سربازان ربوده شده، فضایی است که علیه اقدام این تروریست ها -به خصوص پس از اعلام قتل یکی از مرزبانان- ایجاد شده و در کنار میانجیگری علما و ریش سفیدان منطقه، زمینه آزادی این مرزبانان را فراهم آورده است.

 

سؤال اساسی این است که اگر مولوی عبدالحمید حقیقتا دارای چنین نفوذی در میان گروهک های تروریستی است که می تواند گروگان ها را آزاد کند، چرا در گروگانگیری های گذشته از سوی گروهک ریگی -که جیش العدل اعضای باقی مانده آن گروهک هستند- نتوانست اقدام مثبتی صورت دهد و سربازان بسیاری در راه دفاع از کشور به دست این تروریست ها به شهادت رسیدند؟!

 

متأسفانه در این میان شاهدیم که جناب عبدالحمید در دام تبلیغاتی این رسانه ها گرفتار شده و به جای اعلام برائت صریح از اقدامات تروریستی فرقه گرایانه و محکوم نمودن گروهک موسوم به جیش العدل، اسیر بازی رسانه ای دشمن شده است.

 

انفعال امام جمعه اهل سنت زاهدان در برابر تحلیل های تفرقه افکنانه رسانه های بیگانه که به راه انداختن جنگ شیعه و سنی در ایران را به عنوان هدفی راهبردی دنبال می کنند، بیش از هر چیز نشانگر ضعف در تشخیص و عدم برخورداری از مشاوران دلسوز و آگاه است.

 

مولوی عبدالحمید به تلویزیون فارسی بی بی سی -که سابقه حمایت از تروریست معدوم، عبدالمالک ریگی را در پرونده دارد- مصاحبه داد و اگرچه این پیروزی بزرگ را متعلق به ملت شریف ایران دانست، اما متاسفانه هیچ انتقادی از رویکرد موذیانه، خصمانه و تفرقه جویانه رسانه دولتی انگلیس نکرد؛ اقدامی که از یک عالم دینی بعید بود!

:: Information 360
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۲۳ فروردین ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25453 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما