ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25416 پست
:: ورودی گوگل امروز : 2 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۹/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه سکوت در برابر اعمال گروه‌هایی مانند بوکوحرام نتیجه‌ای جز شراکت در این جنایت نیست، گفت: مطلقا در همه جهان باید نسبت به اینگونه اعمال واکنش نشان دهند.

به گزارش خبرنگار سرویس «زنان» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، شهیندخت مولاوردی درهمایش «همگرایی علیه تروریست و افراطی گری»، افزود: به پیشنهاد رییس جمهور در کمتر از یک سال پیش قطعنامه ائتلاف علیه خشونت و افراطی گری تصویب شد و طبق مفاد آن هرگونه خشونت و افراطی‌گری صرف نظر از انگیزه آن محکوم شده است و خشونت و افراطی‌گری نگرانی جدی و مشترک همه کشورهای جهان است و هیچ توجیهی برای توسل به آن وجود ندارد.

وی در ادامه گفت: افراط‌گرایی توأم با خشونت در همه اشکال آن نباید به هرملیت، گروه و غیره‌ای اعمال شود و هدف قرار دادن زنان و کودکان نقض حقوق بین‌الملل است.

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده تاکید کرد:‌ اعمالی مانند ربودن ۲۰۰ دختر نیجریه‌ای به جرم تحصیل به پای دین و به نام دین نوشته می‌شود، این در حالی است که دین اسلام با چهره رحمانی و انسانی خود، هیچ گونه ارتباطی با اینگونه اقدامات ندارد که به نام دین با تحصیل دختران مقابله می‌شود.

مولاوردی تاکید کرد: در حالی اینگونه اقدامات به نام دین اسلام نوشته می‌شود که خدا به انسان می‌آموزد آنچه را که نمی‌داند و اولین کاری که افراد به آن دعوت می‌شوند خواندن است.

وی تاکید کرد: ‌اسلام بر جاهلیت سنتی خط بطلان کشیده و زنده به گور کردن دختران را مورد عتاب قرار می‌دهد. این دین زنجیرهای بردگی را از پای دختران، زنان و بردگان باز می‌کند.

وی با اشاره به دیدگاه گروهی که دختران نیجریه‌ای را ربوده است، اظهار کرد: گویا این گروه معتقدند که دختران باید به جای مدرسه رفتن ازدواج کنند و آنها را اموال خدا و خود را نماینده خدا بر روی زمین می‌دانند. این گروه افراط‌گرایی و افکار خرافی را با اسلام درمی‌آمیزند در حالی که اعمال آنان روی دیگر سکه اسلام هراسی و هدف آن ترویج دین‌ستیزی و دین گریزی بین جوانان است.

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به اقدامات معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری، گفت: در زمینه ربایش دختران نیجریه‌ای، این معاونت به محض اطلاع از این جنایت با صدور بیانیه‌ای آن را محکوم کرد و از تمام مسئولان مربوطه و خیرخواهان عالم درخواست کردیم که آنان را به آغوش اسلام و خانواده بازگردانند.

مولاوردی در پایان اظهار کرد: ما با معاون اجرایی دبیر کل سازمان ملل و رییس اجرایی زنان سازمان ملل و از وزارت خارجه درخواست کردیم که نامه را به دبیرخانه سازمان همکاری‌های اسلامی،‌ جنبش عدم تعهد، اتحادیه بین‌المجالس، سفارت ایران در نیجریه و سفارت نیجریه در ایران ارسال کنند. مطمئن هستیم این اعتراض‌ها موجب می‌شود که این اعمال جرأت ظهور بیشتری پیدا نکنند و امیدواریم بشریت بتواند در جهان عاری از خشونت و افراطی گری زندگی کنند.

انتهای پیام

:: Information 463
تاریخ بروزرسانی : ۱ خرداد ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25319 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما