ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25536 پست
:: ورودی گوگل امروز : 4 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

شروع غذای کمکی نوزاد

نحوه شروع شروع غذای کمکی نوزاد
فرزند شما “علاقه مند” به بهترین خوراکی است که می تواند بخورد. وزن و توسعه او بسیار عالی است، که ادای احترام به سبک والدین شب است. بعضی از نوزادان تا ۹ یا ۱۰ ماهگی علاقه خاصی به مواد جامد ندارند، زیرا تنها در شیر مادر مضر هستند و رشد می کنند. به طور کلی، ما توصیه می کنیم شروع کنید با مواد جامد که بیشترین مواد مغذی را دارند (حاوی مواد مغذی بیشتر برای کالری) و دارای هوشمندترین چربی هستند زیرا شما در حال رشد کمی “fathead” هستید (مغز کودک شما شصت درصد چربی است). با افزایش به تدریج مقدار آووکادو شروع کنید. اجازه دهید او را به تماشای خود بخورید و جوی آویخته ای را که دوستش داری و چهره ای را دوست دارد را تحسین کنید.

بعد کمی از ماهی قزل آلا را سعی کنید. ترکیبی از آووکادو و ماهی قزل آلا (غنی از هوشمندترین چربی ها – چربی های امگا ۳) یک ترکیب عالی برای رشد مغز کودک شما است. سیب زمینی شیرین نیز به عنوان جامد شیرین و نشاسته مورد علاقه است.

نگرانی شما در مورد سطح آهن آن بسیار مهم است، به همین دلیل است که متخصصان اطفال مرتبا سطح هموگلوبین نوزاد را در بررسی شش یا نه ماه بررسی می کنند. به عنوان یک پرستار در عمل شوهرم، به یاد داشته باشید انجام بسیاری از تست های انگشت یک قطره خون برای بررسی سطح آهن. اگر هموگلوبین کودک شما کم است و پزشک متخصص اطفال آن را به شما می دهد، به او غذاهای غنی از آهن بدهید که در وب سایت ما ذکر شده است. آلوچه در این سن مورد علاقه است.

در مورد مکمل ها، بله، ما مادر و نوزاد شیر مادر را توصیه می کنیم که مکمل امگا ۳ باشد – ۱۰۰۰ میلی گرم در روز برای شما و ۱۰۰ میلی گرم در روز برای نوزاد.

در ارائه شروع غذای کمکی نوزاد، به آرامی، به عنوان هدف اصلی شما این است که طعم و مزه خود را نسبت به علاقه غذاهای جامد، و سپس به تدریج مقدار را افزایش می دهد. اگر او هنوز از آنها رد می کند، اما هنوز هم پر رونق است، نگران نباشید که قرار دادن روده در برخی از نوزادان “شگفت انگیز” است، به این معنی که آن را کمی کندتر به بالغ شدن. نوزادان هوشمند به روده خود گوش می دهند، زیرا مادران هوشمند به سیگنال های کودک خود گوش می دهند – همانطور که انجام می دهید.

در نهایت، من خیلی خوشحالم که شما گفتید که در مورد پیشرفت او نگران نباشید، زیرا نگران بودن بیش از حد می تواند میزان عرضه شیر مادر و لذت بردن از نوزاد شما را کاهش دهد.

:: Information 37
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۱۷ فروردین ۱۳۹۸
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25439 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما