ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25796 پست
:: ورودی گوگل امروز : 7 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

خبرگزاری ایسنا: رکن الدین جوادی از امکان پذیرشدن تهاتر نفت با کالا خبر داد و گفت: البته این در صورتی است که کالای مربوطه، مورد نیاز صنعت نفت و تامین کننده کالا نیز نیازمند خرید نفت باشد.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران همچنین با بیان اینکه وندورلیست واحد صنعت نفت در دست تدوین است، افزود: شرکت پشتیبانی ساخت و تهیه کالای نفت تهران، نقش مهمی در صنعت نفت ایفا می کند و این شرکت در زمینه انتقال تکنولوژی و تسهیل ساخت داخل، بسیار حائز اهمیت است.

وی یادآور شد: با هدف تسهیل بیشتر ساخت داخل و تامین کالاهای مورد نیاز صنعت نفت، ضروری است نقشه راه جدیدی در این مسیر و بر اساس سیاستهای وزارت نفت تدوین شود.

به گزارش شبه اطلاع رسانی نفت و انرژی، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در بازدید از غرفه های سالن ۸ نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، از غرفه شرکت پشتیبانی ساخت و تهیه کالای نفت تهران بازدید کرد.

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت از روز گذشته (۱۶ اردیبهشت ماه) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرده است و ۱۹ اردیبهشت به کار خود خاتمه می دهد.

:: Information 423
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25699 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما